• Свеж
Subrte се протега текстура со мини точки за мебел за мебел за мебел

Subrte се протега текстура со мини точки за мебел за мебел за мебел

Buyers rating:
DEN 527.84

Од стоката

Додадете боја и текстура во вашата соба со Subrtex Strighty Pushion Slipcover. Испитуваната шема на мини точки и осум бои кои се пријателски наклонети кон овој Subrtex Slipcover му овозможуваат да се меша добро со секоја поставка на просторијата. Меко е да се допре, пријателски за кожата, дише, издржлив и отпорен на абење. Со вградени еластични агли, може да одговара на вашиот тросед посовршен, покривајќи тросед во некогаш раб. Наменето за лесна инсталација и отстранување, машина за перење. Оваа корица е без напор да се инсталира и исклучи со наставни ознаки за да ве водат беспрекорно низ процесот на инсталација. Subrtex Shipcover Slipcover Slipcover може лесно да се измие машина и да се исуши за да се одржи свеж и чист. Subrtex Sofa Slipcovers помага да се заштити вашиот мебел од секојдневно абење, истури и дамки. и најдобар производ за да го заштитите вашето забавување. Одличен избор за домови со деца и миленичиња. Карактеристики на производот : Уникатен дизајн : Веднаш подобрете го изгледот и чувството на вашата тековна тросед со нашите MIDI точки Текстурирани модели Дизајн Слики. Обезбедената цврста боја го олеснува координирањето со вашиот вселенски декор мека и издржлива ткаенина : ние користиме висококвалитетни еластични и материјали што целосно ја покриваат перницата на софата. Вашата перница за софа ќе изгледа сосема ново со уникатна технологија за боење и никогаш нема да избледи заради материјалите што ги користевме. Забележете дека нашите лизгалки за софа не се докажани за вода. Совршено вклопување : двонасочна ткаенина за истегнување, патентирана конструкција со две парчиња и карактеристики вградени еластични агли кои ќе дадат полу-обичај што одговара на едноставни промени : украсете го вашиот мебел за дома со нов стил и елементи за да го одржите вашиот кауч свеж и уреден. Различни бои можат да се совпаднат со вашата дневна соба, дури и софата што е веќе малку носена може да има нови промени. Подготвените капаци на софата се брз и економичен начин за заштита на вашиот мебел и обновување на вашиот декор за дома. Лесна грижа : Машинска миење и миење во ладна вода. Без белило. Различни бои треба да се мијат одделно. Применлива големина : (приближно) перница за стол : должина : 20 ~ 25 инчи; Ширина : 20 ~ 27 инчи; Дебелина : 2 ~ 9 инчи Loveубовна перница : Должина : 40 ~ 50 инчи; Ширина : 20 ~ 27 инчи; Дебелина : 2 ~ 9 инчи. Должина на софата перница : Софа перница : должина : 59 ~ 75 инчи; Ширина : 20 ~ 27 инчи; Дебелина : 2 ~ 9 инчи. Спецификација на производот : 1. Феации : 100% сосема нов и висок квалитет! 2.Тип : Слики за софа перница; Карактеристики : затегната, декорација на софа перница, заштитник на софа перница; 3.Материјал : материјал што може да се истегне - истегнување што брзо се опоравува! 4. Дизајн : Текстурален пакет мини точки Вклучен : 1 x софа перница за перниче за известување : -затоа што е различна резолуција на светло и различна компјутерска екранот, бојата прикажана на екранот може да биде малку поразлична од вистинската -ве молиме измерете го вашиот тросед Пред да изберете еден од нашите лизгалки за софа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Subrte Sofa Slipcover 2-парчен џакард Дамаск кауч со капакот на мебел за истегнување на перница за фотелја во дневна соба за
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Subrte Sofa Slipcover 2-парчен џакард Дамаск кауч со капакот на мебел за истегнување на перница за фотелја во дневна соба за

Subrtex Sofa Slipcovers помага да се заштити вашиот мебел од секојдневно абење, истури и дамки Колку е одличен избо

DEN 527.84
Заштитник на мебел за тројна заштита
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Заштитник на мебел за тројна заштита

Удобноста е важна, но заштитата е најважна Покривот за тројно заштита на Fit Fit ја обезбедува потребната з

DEN 440.00