• Свеж
Слатка зајаче сет на 3-Д чаша од јајца

Слатка зајаче сет на 3-Д чаша од јајца

Buyers rating:
DEN 239.84

Од стоката

Симпатичните лица на овие зајачиња се прикажани на секоја ставка во овластена меѓународна? Слатка зајаче? Керамички прибор за вечера и сервис за сервисирање кажете го сето тоа. Опкружени со разнобојни цвеќиња, овие зајачиња дизајнирани од Сузан Вингет се прекрасен додаток на вашата пролетна маса. 3-Д додатоци за зајаче, вклучувајќи ја и шармантната тегла за колачиња за зајаче, се декоративни, но функционални и совршени за секој дом. Слатка зајаче сет од 6 3-Д чаша со јајца (2) ас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Шеќер Череп Керамичка Кригла
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шеќер Череп Керамичка Кригла

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

DEN 276.64
Главна кригла со сина боја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Главна кригла со сина боја

Додадете прскање на боја на вашата табела за поставување со оваа главна сина кригла Оваа издржлива криг

DEN 0.33