• Свеж
32ОД 7ИД 11Ц 1 П Логан Архитектонски Одделение Пвц Современи Таванот Медалјон

32ОД 7ИД 11Ц 1 П Логан Архитектонски Одделение Пвц Современи Таванот Медалјон

Buyers rating:
DEN 2034.56

Од стоката

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран тавански медалјон. Целосно променете го изгледот на таванот во мрачен или постар стил со декоративен пвц тавански медалјон. Направете голема разлика, додавајќи го завршниот допир на вашето светло со координативен медалјон на таванот. Со неограничени дизајни, нашите медалјони додаваат димензија, текстура и карактер што одговара на секој стил на декор. Јасни детали со огромна колекција на ексклузивни дизајни. Може да се исечат, дупчат, залепат, заковаат или навртуваат со вообичаени алатки. Подготвен за боја или вештачка завршница. Додадете висока надградба ефтино. Инстант реновирање со минимално време и напор. Секој стил доаѓа во повеќе големини и опции.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

7 8 W 7 8 H 3 4 P Бонети Онлеј, Нели
  • Свеж
Оценка на купувачите:

7 8 W 7 8 H 3 4 P Бонети Онлеј, Нели

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 1.33