• Свеж
Хаск Кератин Протеин Сјај Подобрување На 5-Во-Остави-Во Спреј За Коса Со Кератин, фл оз

Хаск Кератин Протеин Сјај Подобрување На 5-Во-Остави-Во Спреј За Коса Со Кератин, фл оз

Buyers rating:
DEN 111.36

Од стоката

Колекцијата За Измазнување На Протеините Од Хаск Кератин ја менува играта, оставајќи ја потресената коса без разлетување, здрава и силна. Хаск Кератин Протеин Измазнување 5-Во-1 Спреј За Оставање продира во вратилото на косата и обезбедува 5 неверојатни придобивки во 1 производ : 1. Измазнува и контролира разлетување, 2. Обезбедува термичка заштита, 3. Хидрира и омекнува, 4. Отплеткување за да се спречи кршење, 5. Го зголемува сјајот. Дајте премногу стилизирана, обработена коса непречена транзиција во силни, Свилени нишки Со Колекцијата За Измазнување На Протеините Од Хаск Кератин. Хаск Кератин Протеин Измазнување На Спреј Без Сулфат 5-во-1, 6 fl oz : без Сулфати, Парабени, Силикони, Фталати, глутен, алкохол за сушење и вештачки бои. Суровост-слободен, Скокање Зајаче сертифициран. Внесен Со Хидролизиран Кератин за да помогне во поправање на скршените нишки и обратно оштетување предизвикано од хемиски третмани и алатки за стилизирање на топлина. ХАСК ЧИСТА УБАВИНА : Строги стандарди за нас, само најдобрите формули за вас. Печатот За Чиста Убавина Хаск покажува дека нашите производи се без состојки и хемикалии многу организации во индустријата за убавина препорачуваат да не се користат. Идеален за пржена, сува или обоена коса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Финес Екстра Држете Лак За Коса, Оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Финес Екстра Држете Лак За Коса, Оз

Имаш коса?поздраво, посилно и поживо со Финес? Внесени со активни протеини, Финеси? Завршете + Зајакнете �

DEN 1.67
Ауси Мега Аеросол Лак За Коса Оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ауси Мега Аеросол Лак За Коса Оз

Кога ви треба лак за коса што е флексибилен и држи цел ден, Ауси Мега Лак за Коса осигурува дека вашиот ст

DEN 95.68
Рејв Мега Миризлив Лак За Коса
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Рејв Мега Миризлив Лак За Коса

Rave 4 X Мега Миризлив Лак За Коса raveej zquer 4x mega Миризлив Лак за Коса.Сега Со Климашилд??* * * * * * * * * * * За дополни

DEN 95.68
Спреј за Завршна Обработка На Сприц Со Масло од арган-Дополнително Цврсто Држење Од Агадир За Спреј За Коса Унисе - оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Спреј за Завршна Обработка На Сприц Со Масло од арган-Дополнително Цврсто Држење Од Агадир За Спреј За Коса Унисе - оз

Што е тоа : Агадир Арган Масло Шприц Стајлинг Завршниот Спреј со дополнителна придобивка Од Витамин Е Го

DEN 150.88
Кена Платина Завршувањето спреј оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кена Платина Завршувањето спреј оз

Се чувствувате како да губите време правејќи ја косата кога брзо ќе стане рамна? Можеби едноставно го не

DEN 3.33