• Свеж
Вилацера рачно изработена 12 висока тркалезна манго дрво кафеава лале вазна

Вилацера рачно изработена 12 висока тркалезна манго дрво кафеава лале вазна

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Неправилните конкавни рабови на Вилацера рачно изработени 12 "? Висока тркалезна манго дрво кафеава лале вазна става современ вртеж на класичен акцент на вашиот дом. Рачно врежани линии за мавтање кои ја изложуваат вистинската текстура на дрвото од манго, создавајќи шармантна и егзотична изјава во кој било простор за живеење. Пополнете ги вашите омилени гранки, свилени растенија или вештачки цвеќиња и ставете на странична маса, на врвот на фустанот или користете како како Акцент парче во бања. Секоја рачно изработена вазна од дрво од манго е уникатно издлабена од одржливо, издржливо манго тврдо дрво, оставајќи минимални разлики во свежите, природни резби на секое парче. Еко-пријателско манго дрво е релативно тешко и густо и затоа Многу издржлив, бара малку или без одржување, обезбедување на која било просторија во вашиот дом, акцент парче за наредните години. Димензии : (л) 6 "? x (ч) 12 "? x (w) 6 ". Материјал : Манго дрво. За чистење, миење на рака со влажна крпа и суво крпа. Не дозволувајте вашата ставка од дрво од манго да седи во вода или да остане влажна подолг временски период. Загарантирано задоволство : Villacera е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. NOTE : This is an exclusive product of Villacera and Handmade 12"?Tall Round Mango Wood Brown Tulip Vase by Villacera are GUARANTEED to be genuine. IMPORTANT : Avoid buying counterfeit products and transacting with unauthorized sellers. Look for our logo on the packaging for Секој од нашите производи. Стилски акцент- Оваа уникатна вазна може да стои сам дома акцент или да постави убав цвет внатре и да се постави на странична маса, на врвот на облеката или да се користи како акцент парче во бања. Можностите се бесконечни со оваа разноврсна вазна! -Арбени жлебови, направено е од цврсто дрво од манго, што го прави трајно, еколошки и нема негативно влијание врз животната средина . рачно изработени-Секоја рачно изработена вазна со манго е уникатно издлабена од одржливо тврдо дрво од манго, оставајќи минимални разлики во свежите, природни резби на секое парче . детали за производот- димензии : (л) 6 "x (h) 12"? x (w) 6 ". Материјал : Манго дрво. За чистење, миење на рака со влажна крпа и суво крпа. Не дозволувајте вашата ставка од дрво од манго да седи во вода или да остане влажна подолг временски период.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ацте голема вазна сива и треска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ацте голема вазна сива и треска

Seaside Chic Потсетувајќи на морето и во боја и во текстура, оваа голема вазна е прекрасна поставена на табела

DEN 319.84
Арена голема вазна бела
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Арена голема вазна бела

Слоевите на текстурата ја даваат оваа вазна интрига и убавина Како и секоја вистинска уметничка форма, �

DEN 2.67
Двојна Висока Вазна Кафеава И Бисер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Двојна Висока Вазна Кафеава И Бисер

Брилијантна Комбинација Сјајниот Модерен Металик Е Комбиниран Со Органска Шема На Ленти За Да Се Созда�

DEN 1319.52
Прекрасна Вазна Розова Керамика
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Прекрасна Вазна Розова Керамика

Оваа Прекрасна Вазна Плени Со Своето Изобилство На Текстура И Живописна Боја Дизајнот Е Инспириран Од Г

DEN 479.20
Декод 14 мат црна керамичка вазна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Декод 14 мат црна керамичка вазна

Декод 14 "Матната црна керамичка вазна е уникатен додаток на вашиот стилски дом Доставете го вашиот прос�

DEN 303.84
Керамичка Вазна Сина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Керамичка Вазна Сина

Моракан влијание е она што му дава на оваа прекрасна вазна толку многу личност Неговата шема и текстура

DEN 1.33