• Свеж
Куристан Гроздобер Антички Peебил Камче Беж Килим, Повеќе Големини

Куристан Гроздобер Антички Peебил Камче Беж Килим, Повеќе Големини

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Антички Areaебил Област Килим ,Камче Беж, Правоаголник, 5'3" х 7'6". - Боја : Камче Беж - Колекција : Гроздобер - Конструкција : Моќ Се Наѕираше - Висина На Купот : 0,433" - Стил Име : Антички Contentебил-Содржина На Влакна : Уникатна Мешавина Од Топлина-Поставен Фриз Полипропилен И Полиестер, Лице-В-Лице Вилтон Ткаени, Класични Персиски Инспирирани Дизајни Кои Имаат До 17 Софистицирани, Модерни Бои - Форма На Килим : Правоаголник - Површина Големина На Килим (Ширина х Должина) : 5'3" Х 7'6"- Раб (Y/N) : Ширина На Тепих Со Непрекината Површина Инчи : 3 - Површина Должина На Тепих Инчи : 6 Куристан Гроздобер Антички Antiебил/Камче Беж Килим, Повеќе Големини : Лице - В-Лице Вилтон Ткаени. Класични дизајни инспирирани од персиски јазик кои имаат до 17 софистицирани, модерни бои. Кадифен финиш. Висина на купот : 0,433".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Алис Килими Радост Буш Класичен Дијамант Затворен Простор Килим Сребро 8'9 12'2 9' 12' Внатрешна Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Алис Килими Радост Буш Класичен Дијамант Затворен Простор Килим Сребро 8'9 12'2 9' 12' Внатрешна Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија

Овој раскошен тепих од цврста бушава област дава суптилна елеганција што го подобрува секој стил на дек

DEN 3135.68
Цвет Птица Круг Тепих За Дневна Соба Декорација Нелизгачки Килими За Спални Студија Мат Маса И Стол Кат Душеци Дома
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Цвет Птица Круг Тепих За Дневна Соба Декорација Нелизгачки Килими За Спални Студија Мат Маса И Стол Кат Душеци Дома

Карактеристика На Производот : 1, Мек и удобен, еколошки и дише и може да биде во директен контакт со кожа

DEN 3.00