• Свеж
Фарбервер Класичен блок со нож со мек зафат со 15 парчиња поставен во графит

Фарбервер Класичен блок со нож со мек зафат со 15 парчиња поставен во графит

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Ножевите ножеви и расчистувачите го олеснуваат распаѓањето на големите парчиња месо, додека ножевите леб летаат низ корасти лебови за совршени парчиња. Миење на рацете со помош на благ детергент; Исплакнете и исушете веднаш . Наменето да трае, со специјални карактеристики на широкиот избор на комплети за прибор за јадење на Фарбервер, го олеснуваат облеката или надградбата на секоја кујна. Правилниот нож за секоја задача за готвење секој комплет за ножеви на Farberware вклучува асортиман на форми и големини на сечилото за да ви ја обезбеди соодветната алатка за работата. Некои комплети на Farberware дури вклучуваат острилки, табли за сечење, кујнски ножици и многу повеќе. Само врвот на решетката . Секој сет на ножеви Farberware вклучува повеќе облици на сечилото и должини за флексибилна функционалност што ви го олеснува исечувањето, исецкањето и да го намалите патот до вкусен оброк. Исто така, достапни се и ултра-оддалечени, високо-јаглеродни челични комплети. Керамичките производи се машини за миење садови безбедни за брзо и лесно расчистување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.