• Свеж
Подарок за подароци за бомби за бања за тело и земја, брои

Подарок за подароци за бомби за бања за тело и земја, брои

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Ултра-fizzy и екстра-забавен, сетот за подароци за бања за бања Body & Earth Cupcake го претвора досадното време на бања во релаксирачко спа-време. Овој сет со вкусен изглед вклучува 4 газирани бомби за бања кои ја навлажнуваат и омекнуваат кожата со негување шеа путер и кокосово масло. Само пополнете ја кадата со топла вода, испуштете во бања бомба, гледајте ја fizz и натопете го телото за да се одморите. Комплетот за бомби за бања за бања за бања и земја, вклучува бомби со бања во форма на кекс, преполн со разнобојни прскалки. 4-парчен сет за бомби за бања. Бомби за бања се издигнуваат и раствораат кога се испуштаат во топла вода за бања. Сетот вклучува четири 2,1 мл. Бомби со бања со ванила. 1 секоја сина, бела, жолта и розова бомби за бања. Збогатено со шеа путер и кокосово масло за да помогнат во навлажнување и омекнување на кожата. Шарени дизајни за cupcake со прскалки. Идеално за релаксирачко искуство за бања. Освои ја да ја обоиш кадата. Одлична идеја за подароци или порибување. Мулти-парчен комплет за бомби за бања е голема вредност. Мерки за кутии 5.8 "L x 1,5" W x 5.8 "H.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Барби када од када
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Барби када од када

Направете време за бања! Децата можат да стават Dropz Color во бањата и да гледаат како ги менува боите веднаш

DEN 95.36
Олицетворение на луксузна спа корпа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Олицетворение на луксузна спа корпа

Прекрасна спа спа колекција наредена во внимателна корпа за подароци со неверојатни добрите за да го пр

DEN 1679.84