• Свеж
Женски Костими За Капење Костим За Капење Жени Жени Крпеница Бикини Склекови Рампа Костими За Капење Костими За Капење Облека За Плажа

Женски Костими За Капење Костим За Капење Жени Жени Крпеница Бикини Склекови Рампа Костими За Капење Костими За Капење Облека

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

бојата може малку да варира од сликата поради светлосните ефекти и поставките, ви благодариме за вашето разбирање!Пол : Жени1. Изработен од мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, удобен е и издржлив.3. и дизајнот со висок струк помага да го обликувате вашето тело и да изгледате витко и фит.1. Големината може да биде 1-2см/1 инчен неточност поради мерење на рацете. 2. Актуелно2. Прилагодливи ремени одзади, можете да ја прилагодите затегнатоста според вашата големина.5. Рачно Миење и Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете .Тип на костим за капење : пливање костими : L-XXXXL4. Цветниот принт прави атрактивен и зачудувачки изглед, ве прави заводливи меѓу толпата.Материјал : тип На Полиестерска поддршка : тип на Жица : Цветен принт,Дизајн Со Пруги : Стил на Длабоко деколте : Прилика : одмор На Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн сезона : Летниот Пакет вклучува : 1 парчиња Костим за капење (кој содржи подлога за градите)Комплет Шорцеви За Жени Шорцеви За Костими за Капење За Жени Костим За Пливање Со табела Со Кратки димензии : . Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 34 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 101-111см/39,76"-43,70" Половината : 86-96см/33,86"-37,80" : 109-119см/42,91"-46,85"Големина : XL Големина НА САД : 10 Велика Британија Големина : 38 Големина НА ЕУ : 40 Биста : 107-117см/42.13"-46.06" Половината : 92-102см/36.22"-40.16" : 115-125см/45.28"-49.21"големина : ххл големина на сад : 12 велика британија големина : 40 големина на еу : 42 биста : 113-123см/44.49"-48.43" Половината : 98-108см/38.58"-42.52" : 121-131СМ/47.64"-51.57"големина : хххл големина на сад : 14 Велика Британија Големина : 42 големина на еу : 44 биста : 121-131см/47.64"51.57" половината : 106-116см/41.73"-45.67" : 129-139см/50.79"-54.72"ГОЛЕМИНА : Xxxxl Сад Големина : 16 велика Британија големина : 44 еу големина : 46 биста : 131-141cm/51.57"-55.51" половината : 116-126cm/45.67"-49.61" : 139-149cm/54.72"-58.66" бојата Може Малку Да Варира Од Сликата поради светлосните ефекти и поставките, ви благодариме за вашето разбирање!. 2. Прилагодливи Ремени Одзади, Можете Да Ја Прилагодите Затегнатоста Според Вашата Големина. Материјал : Полиестер. 1. Големината Може да Биде 1-2см/1 Инчен Неточност Поради Мерење На Рацете. 2. Вистински. Тип на поддршка : Жица Супер Мека Пливање Елек Постари Жени Костими За Капење Жена костим за Капење со Шорцеви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ајомет Дами Лето Сплит Костим За Капење Здолниште Мода Три Надворешно Трговски Костим За Капење Висок Струк Танга Бикини, Виолетова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ајомет Дами Лето Сплит Костим За Капење Здолниште Мода Три Надворешно Трговски Костим За Капење Висок Струк Танга Бикини, Виолетова

Дами Лето Сплит Костим За Капење Хип Здолниште Мода Три Парче Надворешна Трговија Костим За Капење Висо

DEN 0.33
Хоксмл Дами Костими За Капење,Жени Солидна Завој Секси Бикини Склекови Поместена Костими За Капење Костими За Капење Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хоксмл Дами Костими За Капење,Жени Солидна Завој Секси Бикини Склекови Поместена Костими За Капење Костими За Капење Облека

Опис на производот Хоксмл е добро познат онлајн трговец кој нуди широк спектар на костими за капење за ж

DEN 2.67
Долни Костими За капење Шорцеви За Капење Со Средна Плус Големина За Жени Женски Градник Со Склекови Бикини Комплет Костим За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Долни Костими За капење Шорцеви За Капење Со Средна Плус Големина За Жени Женски Градник Со Склекови Бикини Комплет Костим За

Сезона : Лето, Пролет : Женски Повод : Тип На Шема : Стил на печатење : Секојдневен, должина На Ракавот : Без

DEN 1.67
Јулиј Постави Ребрести Влошки Без Грб Бикини Сет Халтер Триаголник Градник Странична Вратоврска Танга Костими За Капење Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јулиј Постави Ребрести Влошки Без Грб Бикини Сет Халтер Триаголник Градник Странична Вратоврска Танга Костими За Капење Облека

Опис : Носејќи го овој комплет за бикини со цврста боја, ребрести и оглавници, можете да уживате во убави�

DEN 287.20
Бикини Костими За Капење Нов Женски Костим За Капење Европски И Американски Сплит Голем Надворешно Трговски Печатење Боја Костим
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бикини Костими За Капење Нов Женски Костим За Капење Европски И Американски Сплит Голем Надворешно Трговски Печатење Боја Костим

Големина : С Биста : 7882см / 30,7132,28" Половината : 6680см / 25,9831,50" Колк : 8084см / 31,5033,07" Големина : М Биста : 8286см / 32,283

DEN 479.68
Елошман Дами Костим За Капење Три Пливање Бикини Во Собата Ручаше Секси Костим За Капење Цветни Печатење Жени Притисни Жица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елошман Дами Костим За Капење Три Пливање Бикини Во Собата Ручаше Секси Костим За Капење Цветни Печатење Жени Притисни Жица

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење, Жени Три Парчиња Костими За Капењ

DEN 0.67
Zrbywb Женски Едноставен Цврст Костим За Капење Жени Шарени Притисни Нагоре Висок Пресек Висок Половината Халтер Бикини Постави
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Zrbywb Женски Едноставен Цврст Костим За Капење Жени Шарени Притисни Нагоре Висок Пресек Висок Половината Халтер Бикини Постави

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 8186см / 31,8933,86" Половината : 6066см / 23,6225,98" Колк : 8591см / 33,4635

DEN 319.84
Вогеле Дами Костими За Капење Две Пливаат Бикини Сетови Без Ракави Притисни Нагоре Костим За Капење Оглавник Вратот Жените жица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вогеле Дами Костими За Капење Две Пливаат Бикини Сетови Без Ракави Притисни Нагоре Костим За Капење Оглавник Вратот Жените жица

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење,Жени Склекови Бикини, Дводелни Ко�

DEN 2.00
Тајсу Жени Бикини Во Собата, Пеперутка Печатење Вратоврска Градник Гаќи Жица Здолниште Кревање Раменици Капење Костим За Капење,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тајсу Жени Бикини Во Собата, Пеперутка Печатење Вратоврска Градник Гаќи Жица Здолниште Кревање Раменици Капење Костим За Капење,

Женски Бикини Сет, Пеперутка Печатење Вратоврска Градник Гаќи Жица Здолниште Кревање Раменици Капење к

DEN 2.00