• Свеж
Артофрамс Махагони И Бургундска Рамка За Слика, Браун Мдф Постер Рамка

Артофрамс Махагони И Бургундска Рамка За Слика, Браун Мдф Постер Рамка

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Класична и машка махагони и бургундска рамка како оваа припаѓа во секоја студија,канцеларија или влез. Богатата двобојна нијанса со своите едноставни детали со монистра совршено се вклопува со традиционалниот декор и дизајн. Спарете го со дипломи, важни сертифицирани и истакнете ги семејните моменти што сакате да ги вкусите. 21х26 "Махагони Со Монистра Махагони И Бургундска Рамка За Постери оваа Рамка За Постери 21х26" Доаѓа со 060 Плекси Стакло и комплет за закачување жица за монтирање на ѕид!. Изработена од МДФ-оваа единствена прилагодена рамка за слика ќе го подобри секое уметничко дело што ќе го ставите во неа!. Одговара На Фотографии од 21х26 инчи! Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 24х29 инчи. Забелешка : Сите рамки Од Барнвуд имаат многу различни зрна и завршетоци и нема да изгледаат идентично со страницата на производот. Оваа рамка е широка 1,75 инчи и висока 0,7500 инчи. Таа има .Усна од 25 инчи (делот што ја покрива вашата фотографија) и зајак од 0,3750 инчи (простор помеѓу усната и задниот дел на рамката, максималната дебелина на уметноста што може да ја држи оваа рамка).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги

Големина : С Половината : 76см / 29.92" Колк : 110см / 43.31" Должина : 101см / 39.76" Големина : М Половината : 78см / 30.71" Кол

DEN 1.00
Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В

Притисни Нагоре Цветни Печатење Градник За Жени Градници Ниту Една Долна Жица Градник Пред Затворање Д�

DEN 2.33
Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 0.33
Женски Плус Големина Летни Блузи Бафало Карирани Фланелни Врвови Лабава Туника Чипка Трим Туника Возбуда Мрежа Туника Еластична
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Плус Големина Летни Блузи Бафало Карирани Фланелни Врвови Лабава Туника Чипка Трим Туника Возбуда Мрежа Туника Еластична

♟【Зборови поврзани со производот + Обична Блуза Со Замав Со Проток Секојдневна Симпатична Летна Блуза

DEN 0.33