• Свеж
Фетерална Женска Лежерна Лабава Мода Печатена Тркалезна Џебна Камизола Фустан макси фустани за жени 

Фетерална Женска Лежерна Лабава Мода Печатена Тркалезна Џебна Камизола Фустан макси фустани за жени 

Buyers rating:
DEN 479.84

Од стоката

Женски Обичен Лабав Моден Печатен Џеб Со Тркалезен Врат Камизола Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење2. Модерниот дизајн ве прави попривлечни, па можете да ја пуштите вашата мода и убавина пред вашето семејство и пријатели На Божиќ и да го покажете вашиот уникатен шарм3. Овој фустан е толку убав! Удобна ткаенина! Не го пропуштајте ова здолниште, мора да го носите.4. Погоден за забава, секојдневно и секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации За Производот.Погоден за : Женска Пригода : забава, дневен и секојдневен стил : Секојдневен Стил : Опремена Дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно Миење Ладилник, закачување или сушење извинете, добив : фустан ОД 1 ПАРЧЕ Size Bust Waist Length S90cm/35.43"74cm/29.13"90cm/35.43"M96cm/37.80"80cm/31.50"92cm/36.22"L102cm/40.16"86cm/33.86"94cm/37.01"XL108cm/42.52"92cm/36.22"96cm/37.80"XXL114cm/44.88"98cm/38.58"98cm/38.58"XXXL120cm/47.24"102cm/40.16"100cm/39.37" Size : SBust : 90cm/35.43"Waist : 74cm/29.13"Length : 90cm/35.43"Size : MBust : 96cm/37.80"Waist : 80cm/31.50"Length : 92cm/36.22"Size : LBust : 102cm/40.16"Waist : 86cm/33.86"Length : 94cm/37.01"Size : XLBust : 108cm/42.52"Waist : 92cm/36.22"Length : 96cm/37.80"Size : XXLBust : 114cm/44.88"Waist : 98cm/38.58"Length : 98cm/38.58"Size : XXXLBust : 120cm/47.24"Waist : 102cm/40.16"Length : 100cm/39.37" Табела Со Големини : Големина : С биста : 90см/35,43" Половината : 74см/29,13" Должина : 90см/35,43"Големина : М Биста : 96см/37,80" Половината : 80см/31,50" Должина : 92см/36,22"Големина : Л Биста : 102см/40,16" Половината : 86см/33,86" Должина : 94см/37.01"големина : xl биста : 108см/42.52" половината : 92см/36.22" должина : 96см/37.80" овој стил на облекување е совршен за жешки летни Денови со сандали, високи потпетици, патики, ѓердани, обетки, капи за сонце, Очила за Сонце за да го покажете вашиот уникатен стил. Погоден за лето, дневно, одмор, слободно време, на отворено, одмор, забава, свадбен банкет итн. Мини сарафан со висок струк во удобен. Изработени од полиестер,меки,лесни и удобни мини фустани за жени, секојдневен и лабав фустан со кратко покривање. Лесно е да се направи моден и шик изглед, само спарете со високи потпетици или сандали. Едноставен, разноврсен дизајн го прави овој фустан совршен за секојдневно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Зимски В Фустани За Вратот За Жени Плус Големина Со Средна Должина Печатен Фустан Со В-Врат Со Долги Ракави Шифон Макси Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зимски В Фустани За Вратот За Жени Плус Големина Со Средна Должина Печатен Фустан Со В-Врат Со Долги Ракави Шифон Макси Фустан

Женските лесни кошули имаат вентилиран грб обложен со мрежа за дишење и удобност ❀ Прашање : колку врем�

DEN 2.00
Пајл Женски Страничен Шлиц Бохо Туника Фустан Секојдневен Празничен Сарафан Макси Фустани За Забава Со Висок Струк
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пајл Женски Страничен Шлиц Бохо Туника Фустан Секојдневен Празничен Сарафан Макси Фустани За Забава Со Висок Струк

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

DEN 1.67
TKing Мода Женски Секси Мода Цветни Возбуда Чипка-До Отворен Оглавник Фустан Вратоврска Јазол Отсечени Страна Сплит Полите Плетени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

TKing Мода Женски Секси Мода Цветни Возбуда Чипка-До Отворен Оглавник Фустан Вратоврска Јазол Отсечени Страна Сплит Полите Плетени

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 479.84
Женски Летен Есенски Цветен Принт Долг Вечерен Фустан V Врат Коктел Со Долги Ракави Макси Секојдневни Венчаници Од Шифон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Летен Есенски Цветен Принт Долг Вечерен Фустан V Врат Коктел Со Долги Ракави Макси Секојдневни Венчаници Од Шифон

Спецификација : Бренд : Тип На Евалеситем : Тип На Облекување : Обичен Материјал : 100% Полиестернеклин : V До

DEN 3.33
Строген Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Удобен Моден Печатен Џебен Фустан Со Ракави со Должина макси фустан за жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Строген Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Удобен Моден Печатен Џебен Фустан Со Ракави со Должина макси фустан за жени

Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Удобен Моден Печатен Џебен Фустан Со Ракави Со Должина 3 / 41...

DEN 2.33