• Свеж
Кјошо МИНИ-З АВД Субару Импреза Спи 22б Бело Кјо32627в Автомобили Електричен Комплет Други

Кјошо МИНИ-З АВД Субару Импреза Спи 22б Бело Кјо32627в Автомобили Електричен Комплет Други

Buyers rating:
DEN 2559.84

Од стоката

Вовед за да ги донесе своите динамични перформанси на уште повеќе возачи, MINI-Z AWD сега е достапен Во Подготвен Сет. Шасијата МА-020 има VCS (суспензија со променлива камера) на предната страна што ја оптимизира промената на камерата со удар на суспензија и специјално дизајнирана плоча. Дизајнот на шасијата овозможува простор за инсталирање на опционалната жиро единица(се продава одделно). Жирото може да се прилагоди со вртење на бирање со мала јачина на звук на шасијата за да ја одрази количината на корекција на управувачот како одговор на промените во држењето на шасијата, овозможувајќи им на почетниците до експертите да возат до нивниот целосен потенцијал. Целосно опремена со прецизни топчести лежишта, високата ефикасност на погонот на шасијата МА-020 е комплиментирана Во Подготвената поставка од уникатното тело на скалата и 2,4 GHz syncro KT-531 P r/C систем кој не бара поставување на фреквентен опсег; сите по голема вредност цена. Едноставно поставете ги батериите за да уживате во возбудата при возење со лебдат со вклучениот сет на лебдат гуми. Шасијата е компатибилна со скоро сите ТЕЛА НА ASC MINI-Z (дополнителни делови можеби потребни за некои стилови на телото). МИНИ-З АВД ветува уникатен свет на драматична тркачка акција за да ја доживеете и уживате. Карактеристики Mini-Z AWD Redyset врз основа на ma-020 шасија. Специјална плоча ажурирана со оптимизирана програма за контрола на управувањето. Шасијата има функција за прилагодување на жиро чувствителноста. Лебдат гуми се инсталирани како стандард. Подготвеното поставување бара само батерии да бидат подготвени за акција! Карактеристики 2.4 GHz Синкро кт-531 P предавател кој не бара поставување на фреквентни опсези. Фабричкото завршено тело доаѓа со квалитетна завршница на моделот на екранот. Карактеристики ВЦС (променлива суспензија на камерата) што ја прилагодува камерата во согласност со ударот на суспензијата. Серпентина пролет на предната суспензија може лесно да се замени без алатки. Широк спектар на опционални делови е достапен За инсталирање На Повторно Поставување Врз основа на Шасијата МА-020. Специјална Плоча Ажурирана Со Оптимизирана Контрола На Управувањето. Шасијата Има Функција За Прилагодување На Жиро Чувствителноста. Лебдат Гуми Се Инсталирани Како Стандард. Подготвеното Поставување Бара Само Батерии Да Бидат Подготвени За Акција!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Без Четки Електронски, Без Четка Вода Ладење ЕСС Лесен За Носење И Употреба Гума И Електронски Компоненти Материјал ЗА РК Брод
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Без Четки Електронски, Без Четка Вода Ладење ЕСС Лесен За Носење И Употреба Гума И Електронски Компоненти Материјал ЗА РК Брод

Без четкички Електронски, Без Четкички ВОДЕНО Ладење ESC Лесен За Носење И Употреба Гумени И Електронски

DEN 719.84
Mega Bloks First Builder Build 'N Splash Play Set
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mega Bloks First Builder Build 'N Splash Play Set

Времето за бања никогаш не било забавно! Изградете со стабилните пријатели направени за водени авантур�

DEN 1.67
Научно-Фантастична И Хорор Слепа Торба
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Научно-Фантастична И Хорор Слепа Торба

Искрено, никогаш не сум ги видел овие, сакав да ги чувам за себе, но ќе ги споделам со вас Научнофантастич

DEN 351.84
Заменска скала Болас
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Заменска скала Болас

Заменската скала Болас од Френклин Спорт е одличен додаток на вашата игра со скалила Совршено за додава

DEN 3.33
Шок Пролет Куп, ВИСОКА Јачина RC Куп ЗА HSP RGT Himoto REDCAT RC Автомобил За Далечински Управувач Автомобил Надградба Или Резервни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шок Пролет Куп, ВИСОКА Јачина RC Куп ЗА HSP RGT Himoto REDCAT RC Автомобил За Далечински Управувач Автомобил Надградба Или Резервни

Функција : 1 RC автомобил шок пролет куп, одговара ЗА HSP / RGT / Himoto / Redcat 1 / 10 далечински управувач автомобил.2

DEN 367.84
Вода Лавра Мат-Деца Сликарство Пишување Лавра Играчка Мат - Боја Лавра Цртање Мат Донесе Магија Пенкала Едукативни Играчки За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вода Лавра Мат-Деца Сликарство Пишување Лавра Играчка Мат - Боја Лавра Цртање Мат Донесе Магија Пенкала Едукативни Играчки За

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Им овозможува на вашите деца да сликаат на бирото или по�

DEN 1.33
Мачка Кадифен Кукла, Симпатична Врколак Хамбургер Кока Кола Животни Полнети Кукли Совршен Роденденски Подарок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мачка Кадифен Кукла, Симпатична Врколак Хамбургер Кока Кола Животни Полнети Кукли Совршен Роденденски Подарок

Мачка Кадифен Кукла, Симпатична Врколак / Хамбургер / КокаКола Животни Полнети Кукли Совршен Роденденск

DEN 1.33
Тутунаумб Жолто Пилешко Крем Миризлив Леплив Бавно Растечки Ремен За Притискање Детска Играчка За Декомпресија 4.7 Х Есенска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тутунаумб Жолто Пилешко Крем Миризлив Леплив Бавно Растечки Ремен За Притискање Детска Играчка За Декомпресија 4.7 Х Есенска

12смиолто Пилешко Крем Миризлив Леплив Бавно Растечки Ремен За Притискање Детска Декомпресија Играчка �

DEN 559.84
Змеј со змејови 52
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Змеј со змејови 52

Оставете го вашето семејство да го издигне змејот на змејот на X Kites Skydelta 52 "низ небото Тоа е совршен змеј

DEN 0.67
Јапонската Пешадија Нова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јапонската Пешадија Нова

Комплетот вклучува 69 делови за склопување 4 фигури На Јапонската Пешадија од периодот 19421945 година.Детал

DEN 3.33