• Свеж
Ренџер Адирондак Боја Миење Боја Спреј-Ливада

Ренџер Адирондак Боја Миење Боја Спреј-Ливада

Buyers rating:
DEN 143.84

Од стоката

Ренџер-Тим Холц Адирондак Боја Миење Спреј Мастило. Ренџер-Тим Холц Адирондак Боја Спреј Мастило - Боја Миење е киселина слободен; нетоксични; вода-базирани боја развиена за употреба на хартија; влакна; ткаенина и повеќе-за трајност; топлина во собата мастила со железо или топлина алатка - овој пакет содржи еден 2 fl - унца спреј шише Боја Миење - Достапни Во различни бои : секој продаден одделно - Во Согласност СО ASTM D4236 - Направени ВО Сад - Димензии : - ВИСИНА : 4-4 - Ширина : 1-5 - Длабочина : 1-5 Sku : nmg73801.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Велигденски неограничен комплет за украсување на јајце за боја на убава пони, Унисекс, возрасен 18-64, повеќе бои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Велигденски неограничен комплет за украсување на јајце за боја на убава пони, Унисекс, возрасен 18-64, повеќе бои

Создадете убави, шарени убави коњчиња овој Велигден Да се ​​има велигденска занаетчиска ноќ никогаш н�

DEN 3.33