• Свеж
Подлога Мермерна Текстура Аква Кујна Подлога За Велигденско Кафе Трпезариска Маса Душеци Подлога За Подлога

Подлога Мермерна Текстура Аква Кујна Подлога За Велигденско Кафе Трпезариска Маса Душеци Подлога За Подлога

Buyers rating:
DEN 345.44

Од стоката

● Висококвалитетен и практичен ● есенската подлога за трпезариска маса е изработена од 100% висококвалитетен густ коноп, со прецизно шиење на рабовите, што е меко, издржливо, нелизгачко и отпорно на брчки. Може да ја заштити вашата работна површина од топли садови, гребнатини, дамки од храна и оштетување од топлина. ● Совршена Големина - Есенски Комплет За Подлоги достапен во големини од 6 парчиња и 4 парчиња. Големината е која е подлога за маса погодна за вашата вечера. Тие се многу практични, можат да ги задоволат вашите дневни потреби, а исто така се совршен додаток за вашата трпезариска маса!. Машина За Перење И Лесна Нега - есенските душеци за јадење може да се натопат во ладна или топла вода, да се сушат на ниска температура во машината за перење (белилото не треба да се користи за да се спречи избледување) или да се стават рамно да се исушат. Различни прилики-есенските душеци се извонредни украси за трпеза за Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Есенската Жетва и празниците. Тие се исто така популарни есенски украси за трпези за собири, роденденски прослави и скари на отворено. ❀Дизајн❀ : работ на душеците за место е уреден и исклучителен во аголот, едноставен и убав. Модерен подлога ќе биде совршена декорација и квалитет на живот на вашиот дом, трпезарија, кујна, хотел и деловна канцеларија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Богатствата НА каролина SS4485CARC француски Булдог Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Сет На Држач За Чаши Автомобил
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Богатствата НА каролина SS4485CARC француски Булдог Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Сет На Држач За Чаши Автомобил

Богатствата НА каролина ss4485carc француски Булдог Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Сет на 2 Чаша Нос

DEN 251.84
Кујнски Гаџети Шупливи Перничиња Подлога Перница Пијалоци Чаша Чај Садови Декорација На Подлога Кујна Кујна Организација
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кујнски Гаџети Шупливи Перничиња Подлога Перница Пијалоци Чаша Чај Садови Декорација На Подлога Кујна Кујна Организација

Шуплива Перница Подлога Перница Перница Пијалоци Чај Чаша Садови Декорација На Подлога??Функција : Креа

DEN 0.67
Каролини Богатства SC9117BUCARC Сина германска Краткокоса Покажувач Сет На Држач За Чаши Автомобилски Подлоги Големи, разнобојни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Каролини Богатства SC9117BUCARC Сина германска Краткокоса Покажувач Сет На Држач За Чаши Автомобилски Подлоги Големи, разнобојни

Каролини Богатства SC9117 BUCARC Сина германска Краткокоса Покажувач Сет од 2 Држач За Чаши Автомобилски Подл

DEN 251.84
Трпезариска Маса Душеци Со Тркалезна Форма Подлоги За Поставување Прилично Елегантни Лесни За Чистење Душеци За Трпеза Декорација
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трпезариска Маса Душеци Со Тркалезна Форма Подлоги За Поставување Прилично Елегантни Лесни За Чистење Душеци За Трпеза Декорација

1 парчиња маса матсизе : дијаметар 38см / 14.9"и, исто така, тие ја украсуваат вашата маса и тие се квалитетни

DEN 2.67
Каролини Богатства SS4526CARC Bichon Фриз Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Сет На Чаша Носителот Автомобил Подлошки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Каролини Богатства SS4526CARC Bichon Фриз Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Сет На Чаша Носителот Автомобил Подлошки

Каролини Богатства SS4526 CARC Bichon Фриз Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Сет на 2 Чаша Носителот Автом�

DEN 1.67
Норина Пласмат Табела Мат Десктоп Декорација Ливада Цвет Пеперутка Плакети Сет На Нелизгачки Дамки Отпорни На Топлина За Јадење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Норина Пласмат Табела Мат Десктоп Декорација Ливада Цвет Пеперутка Плакети Сет На Нелизгачки Дамки Отпорни На Топлина За Јадење

Материјал : полиестерски влакна Големина : 12 " х 18" Бренд : Норина Повод : внатрешен и надворешен, подароци,

DEN 345.44