• Свеж
Играчки-ЛЕНА ЕКО БУЛДОЖЕР

Играчки-ЛЕНА ЕКО БУЛДОЖЕР

Buyers rating:
DEN 1119.84

Од стоката

Во ЛЕНА ги правиме само најдобрите играчки и со целосна почит кон животната средина, сакаме да ја одржуваме нашата планета чиста и здрава! Нашите играчки ќе ја зголемат креативноста на вашето дете. Ние не промовираме електронски карактеристики во нашите играчки. Ние строго се потпираме и ја поддржуваме имагинацијата на вашето дете. ЛЕНА Еко Активните Играчки се издржливи, пријателски настроени кон децата и апсолутно безбедни. Играчките се направени од био-композитен материјал направен од рециклирано дрво и пластична смола. Копање, вчитување, влечење и кревање. Тоа е испробана и вистинска формула за нечистотија куп и песок забава. ЛЕНА Еко Активните Возила се целосно опремени со кабини со превртување и рачки за лесно фаќање што ја прават секоја играчка привлечна и лесна за маневрирање. Сите наши возила користат теренски тркала и шасија за слободни тркала за лесно туркање по кој било терен. Се препорачува за возраст од 2 и повеќе години. • Еколошки мешавина Од Дрво и смола. * Исклучително издржливи мултифункционални играчки • • Бои отпорни НА УВ и избледување. * Лесен за чистење и одржување одлично за внатрешна или надворешна игра •

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Октонаути Полноќна Зона Гуп-А
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Октонаути Полноќна Зона Гуп-А

2во1 забава! Тоа е плејсет. тоа е возило Тоа Е Најголемиот Гупа некогаш! Совршен за сите авантури На Вашио�

DEN 191.84
Зелени Играчки Депонија Камион
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зелени Играчки Депонија Камион

Ви треба помош при влечење голем товар додека помагате да ја спасите планетата? Цврстиот Камион За Депо�

DEN 1248.00
Маски Поп-А-Тркала Мачка-Автомобил, ПЈ Маски Возило Со Светла И Звуци, Деца Играчки За Возрасти Нагоре, Подароци и Подароци
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Маски Поп-А-Тркала Мачка-Автомобил, ПЈ Маски Возило Со Светла И Звуци, Деца Играчки За Возрасти Нагоре, Подароци и Подароци

Трка во ноќта за да го спаси денот Со Пј Маски ПопАТркала МачкаАвтомобил! Притиснете го копчето на врвот

DEN 335.84
Пепа Прасе Мини Педро Авион
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пепа Прасе Мини Педро Авион

Пепа Прасе и нејзините пријатели се подготвени да се тркалаат во овие слатки Мини Кабриолет! Пепа може д

DEN 1.33