• Свеж
Морски Избор Винил Изолирани Прстен Терминали

Морски Избор Винил Изолирани Прстен Терминали

Buyers rating:
DEN 292.00

Од стоката

Sea Choice 60641 Прстен Терминал 6 Студ 16-14 Ga, 100/Пакување Термин 6 Студ 16-14 100/Pk Voltage : 600 Max Temp : 75°C / 167°Fattributs : Жица Опсег : 16-14 Fastener : #6 Color : Blue Pack : 100 Seachoice Винил Изолирани Прстен Терминали : Винил изолација за лесно стегање и Бакарен Прстен Обложен со калај Располага Со Проводни Метални Столпчиња За Ефикасни Потреби За Поврзување На Жицата. Сино Винил Изолирани Прстен Терминали. Напон : 600 Максимум Температура : 75 Степени Целзиусови/167 степени Целзиусови. Боја : Сина. Одговара : #10 обетка. Пакет : 100. Жица Опсег : 16-14.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Стандардна опрема за Прстен И Пинион поставена за ГМ 8.2 во 3. сооднос Одговара избери: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Стандардна опрема за Прстен И Пинион поставена за ГМ 8.2 во 3. сооднос Одговара избери: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ

Сад стандард прстен & Пинион опрема во собата за гм 8.2" во сооднос 3.73 Стандардните комплети за прстен и ши

DEN 286.24