• Свеж
Колиша Новороденчиња Чевли Гумени Меки Единствени Рамни Сандали Летни Сандали Свадба Симпатична Фустан Станови Првиот Вокер Креветчето Чевли Жолта 6 месеци

Колиша Новороденчиња Чевли Гумени Меки Единствени Рамни Сандали Летни Сандали Свадба Симпатична Фустан Станови Првиот Вокер

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Опис : Пол : Бебе Девојки, Новороденче, Новороденче Стил : Бебе Девојки Сандали, Рамни Сандали, Креветчето Чевли, Бебе Чевли, Први Пешаци Чевли, Принцеза Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Бела, Жолта, Розова, Тексас Сина (По Избор)Големина : 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Платно Ѓон : Тип На Гумена Пета : рамно Прицврстување : Магичен Тип На Тапети : Отворена Висина На Цевката : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Роденденски Забави, Крштевање,Забава, Фотографија Итн.Карактеристики : 1. МЕКА И УДОБНА : Сандалите За Девојчиња Се Направени од Меко Платно, Така Што Бебето ќе се Чувствува Пријатно кога Носат.2. НЕЛИЗГАЊЕ : Ѓонот Од Рамни Сандали Е Изработен од Гумен Материјал Што не Се Лизга, така што Има Добар Стисок Спречете Го Бебето Ефикасно Да Падне. 3. КЛАСИЧЕН И СИТЕ НАТПРЕВАР : Стилски Дизајн Одржува Модерен Лесно. Ремен за кука и Јамка за Погодност и Стабилност. Бебе Девојки Рамни Сандали може да Се Совпаднат Со Разни Видови Облека што нема Потреба повеќе да Се Грижите за Појавување.4. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Погоден За Носење Присуствувајте На Разни Прилики како Што Се Роденденска Забава, Семеен Собир, Собирање Пријатели и Фотографирање. Тоа ќе биде Одличен Фестивал, Роденден и Сите Празнични Подароци. Содржина на пакетот : 1 Пар Бебешки Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) БЕЗБЕДНОСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие Бебешки Сандали Изработени од Мек И Удобен Платнен Материјал.Нема Иритација на Кожата на Бебето и Обезбедува Удобно Чувство за Бебињата. ЛЕСНО НОСЕЊЕ : Магичната Лента и Дизајнот Со Отворени Прсти Ги Прават Лесни за Ставање и полетување. Тие Цврсто се Вклопуваат На Нозете На Бебето и Нема Лесно да се Лизгаат. НЕЛИЗГАЊЕ : Оваа Бебешка Сандала со Нелизгачки Печатен Единствен Дизајн Обезбедува Одредена Количина На Зафат за Бебето.Мекиот Ѓон Е Лесен за Свиткување, Бебето Не Треба Да Троши Огромна Физичка Сила за Ползење и Одење, така што Бебето Повеќе не Е Уморно од Индексирање и Одење. СИМПАТИЧНА И МОДА : Симпатични И Лесни Сандали За Девојчиња За Бебиња Можат да се Спарат со Облека Во Кој Било Стил. И Тоа Го Прави Излегувањето Од Вратата Многу Полесно. Стилскиот Дизајн Нема Лесно Да Излезе Од мода. Бебето Може Да Добие Толку Многу Комплименти во Секоја Пригода!. СЛАДОК ПОДАРОК : Овие Сандали за Новороденчиња Се Погодни за Венчавка,Роденденска Забава и Облекување Принцеза,Туш За Бебиња,Фотографирање, Секојдневен Живот или Какви било Други Прилики. И Тоа би бил Одличен Подарок За Крштевка, Роденденски Подарок и Какви Било Празнични Подароци за Мали Бебиња!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

36 Декоративен часовник со железен wallид
  • Свеж
Оценка на купувачите:

36 Декоративен часовник со железен wallид

Гледате голем, лесен за читање wallиден часовник поставен во прекрасна железна рамка Во рамката се каракт

DEN 2.00
Бадија цимет стапчиња, Оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бадија цимет стапчиња, Оз

Стапчиња од цимет Бадија : една од најстарите зачини познати Се користи главно на десерти, овошје и пија�

DEN 1.67
Облека За Жени Секојдневни Печатени Кошули со Копчиња со Долги Ракави и Панталони За Влечење Салон Сетови Тренерки Сиви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Облека За Жени Секојдневни Печатени Кошули со Копчиња со Долги Ракави и Панталони За Влечење Салон Сетови Тренерки Сиви

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа...

DEN 575.84
Дени Елфман-Педесет Нијанси На Сиво-ЦД
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дени Елфман-Педесет Нијанси На Сиво-ЦД

Оригинален саундтрак на многу очекуваниот филм од 2015 година Филмовите оригинален резултат беше состав�

DEN 1.67