• Свеж
Наилен Толку Природни Вештачки Нокти

Наилен Толку Природни Вештачки Нокти

Buyers rating:
DEN 175.84

Од стоката

Нокти, секојдневен француски, Средно Розова 71513 24 нокти 12 големини. Вклучен лепак. Удобност флекс технологија. Овална форма! Долготрајно носење гарантирано (загарантирано за 7 дена нормално носење. Не се препорачува носење повеќе од 7 дена). Содржина : 24 лепак на нокти, 1 лепак [0,07 мл (2 гр)], 1 стап за маникир, 1 тампон. Совршено одговара секој пат! Нашите Толку Природни нокти се направени со ексклузивна технологија за флексија на удобност дизајнирана да одговара на повеќето типови нокти. Толку удобно, дури и нема да знаете дека се вклучени! Гарантирано задоволство. Спакувани во Мексико со делови од : нокти - Кина/Мексико, лепак - Тајланд, стап - Мексико, Тампон - Кина. Апликација За Нокти : 1. Биволска шајка потоа исчистете. Турнете ги кутикулите наназад. 2. Нанесете лепак на вештачки нокти. 3. Нанесете лепак на природен шајка. 4. Притиснете и задржете. За Отстранување : Исечете и турнете вештачки шајка. Потопете во отстранувач на ацетонски лак додека не се растворат ноктите. Не ги кршете или лупете ноктите. Цијаноакрилат ја врзува кожата и очите за неколку секунди. Избегнувајте контакт со очите, устата и кожата. Чувајте подалеку од дофат на деца. Избегнувајте контакт со облека што може да предизвика изгореници. Не користете ако ноктите се воспалени или заразени. Сврзување на очните капаци : Посетете лекар. Сврзување на кожата : Натопете во вода и нежно разделете се. Немојте да се разделувате. 24 нокти Езеро Шума, КАЛИФОРНИЈА 92630 Пацифик Светскиот Корп. НАИЛЕН-Толку Природен секојдневен француски Средно Розова-28 Нокти : Флекс за Удобност Технологија Кратко. Квадратна форма и 28 нокти . Вклучува лепак Флексибилно вклопување. Удобно носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Притиснете На Ноктите Со Средна Должина Со Сјаен Дизајн На Ѕвезда Месечина Ковчег Лажни Нокти, Лепак За Ковчег На Нокти, Лажни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Притиснете На Ноктите Со Средна Должина Со Сјаен Дизајн На Ѕвезда Месечина Ковчег Лажни Нокти, Лепак За Ковчег На Нокти, Лажни

Пакување ќе добиете 24 лажни нокти и алатка за лепак за желе Постојат 12 различни големини на лажни нокти.

DEN 0.33
Revlon Revlon Nail емајл, 0. мл
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Revlon Revlon Nail емајл, 0. мл

Ноктите емајл цреша здроби 760 0,5 мл формалдехид и формула без толуен Направено во САД нежно се тресе...

DEN 193.92
Кина Глазура Лак, Летаат Високо, 0. Оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кина Глазура Лак, Летаат Високо, 0. Оз

Единствената формула содржи посебна рамнотежа на полимери, за одржување на бојата, сјајот и сјајот и см�

DEN 127.68
3д Рамна Задна Смола Уметност За Нокти Божиќна Декорација На Нокти Изработка На Накит Самостојни Занаети,додатоци за нокти,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

3д Рамна Задна Смола Уметност За Нокти Божиќна Декорација На Нокти Изработка На Накит Самостојни Занаети,додатоци за нокти,

3д Рамна Задна Смола Уметност За Нокти Божиќна Декорација За Нокти Изработка На Накит Самостојни Занает

DEN 2.33
Слатка Занитвам За Уметност За Нокти, Занитвам За Уметност За Нокти Сјајни Привлечни Метални Навртки За Нокти Декорација За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слатка Занитвам За Уметност За Нокти, Занитвам За Уметност За Нокти Сјајни Привлечни Метални Навртки За Нокти Декорација За

Опис : Одликувајќи се со карактеристика на повеќенаменска, занитвам за уметност за нокти може да се кори

DEN 403.04
Совршен лак за нокти - Тропски скрив
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Совршен лак за нокти - Тропски скрив

Salon Perfect има боја за секоја пригода Облечете ги ноктите со уникатните основни нијанси на Salon Perfect Professional Na

DEN 69.28
Бронзирање Јавор Остава Злато Women Жени Пролет Самолепливи Фолии Лизгач За Нокти Налепници За Пренос На Нокти Декорација ЗА
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бронзирање Јавор Остава Злато Women Жени Пролет Самолепливи Фолии Лизгач За Нокти Налепници За Пренос На Нокти Декорација ЗА

Боја : како што е прикажано Големина : 9,27,3 см 100% сосема нов и висок квалитет Материјал : хартија Количина :

DEN 2.33
Кепвсц Нерѓосувачки Челик Нокти Клипер Спречување На Паронихија Нерѓосувачки Челик Ноктите Машинка Педикир Нож Пети Олук Нокти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кепвсц Нерѓосувачки Челик Нокти Клипер Спречување На Паронихија Нерѓосувачки Челик Ноктите Машинка Педикир Нож Пети Олук Нокти

304 Нерѓосувачки Челик Ножици За Нокти Ножици За Нокти Дебели Ножици За Нокти : посоодветни За дебели нок�

DEN 151.84
Сребрени Линии Украсени Лажни Нокти Со Соодветен Радијан И Дебелина За Секојдневна Употреба На Техничар За Нокти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сребрени Линии Украсени Лажни Нокти Со Соодветен Радијан И Дебелина За Секојдневна Употреба На Техничар За Нокти

Карактеристики : Издржливост : нема да избледи, нема да испушти прав, не е лесен за вежбање, со добар сјај

DEN 0.67