• Свеж
Харсуни Женски Удобни Кожни Мокасини Обични Мокасини Со Тркалезни Прсти Диви Станови За Возење Меки Чевли За Одење Се Лизгаат

Харсуни Женски Удобни Кожни Мокасини Обични Мокасини Со Тркалезни Прсти Диви Станови За Возење Меки Чевли За Одење Се Лизгаат

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Еднобојни Рамни Потпетици Обични Чевли. Тип На Шема : Еднобојна, Мала Тежина, Отпорна На Абење. Боја : Кафе, Црвена, Портокалова, Светло Сина, Темно Сина, Бела, Беж, Црвена Вино, Црна (По Избор). Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : Кожа. Надворешен Материјал : Говедска Тетива. Тип На Пета : Рамен. Прицврстување : Се Лизга На. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Ниска Цевка. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Класични секојдневни чевли за женски дизајн со лизгање на рамна пета. 2. Поставата за дишење и меките влошки во овие станови можат целосно да ги ослободат вашите стапала. 3. Моден кожен горен стил погоден за секојдневно носење, фустан, секојдневно секојдневно, свадбена забава и така натаму. 4. Премиум материјалите со ѓон од говедска тетива отпорен на лизгање можат добро да ги заштитат вашите стапала. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Дизајн На Еластичност, лесен за ставање и земање удобен и Дише. Рамни чевли може да се носат Во Два вида,можат да бидат свиткани и завиткани во 360,деформација,меки и удобни. Висококвалитетна мека вистинска крава кожа горниот дел со особини на голема вкочанетост, еластичност и пластичност. Кожа што дише и Постава Од Свинска Кожа. Гумен ѓон отпорен на абење со функција на отпорност на лизгање,мек и удобен,што ве прави полесни при одење. Погоден за пригода : секојдневни чевли, возење обични чевли, забава, излегување, затворен простор,канцеларија,шопинг,стоење,чевли за пешачење,работа итн .СЕ ПРЕПОРАЧУВА ДА СЕ ПОВИКАТЕ НА НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ пред ДА ЈА КУПИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Санвиглор Дами Кожа Чевли Тркалезни Пети Мокасини Низок Врв Станови Возење Дише Лесен Брод Нонслип Рамен Црвен 5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Санвиглор Дами Кожа Чевли Тркалезни Пети Мокасини Низок Врв Станови Возење Дише Лесен Брод Нонслип Рамен Црвен 5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Станови, Чевли За Пешачење, Секојдневни Чевли, Кожени Чевл

DEN 351.84
Белела Дами Мокасини Се Лизгаат На Секојдневни Чевли Удобни Станови За Дишење Чевли За Чевли За Дишење Возење Браун 8.5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Белела Дами Мокасини Се Лизгаат На Секојдневни Чевли Удобни Станови За Дишење Чевли За Чевли За Дишење Возење Браун 8.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дами : Мокасини, Станови, Секојдневни Чевли, Рамни Чевли, Удобни Чевли Тип На �

DEN 0.67
Woobling Жени Станови Меморија Мокасини Чипка До Повик Чевли Дише Одење Чевли Училиште Возење Мокасини Се Лизга На Сива 8.5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Woobling Жени Станови Меморија Мокасини Чипка До Повик Чевли Дише Одење Чевли Училиште Возење Мокасини Се Лизга На Сива 8.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Станови, Чевли За Пешачење, Секојдневни Чевли, Кожени Чевл

DEN 276.16
Жените Мокасини Удобност Станови Возење Мокасини Жени Дише Медицинска Сестра Чевли Дами Се Лизга На Секојдневен Чевли Црна 8.5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Мокасини Удобност Станови Возење Мокасини Жени Дише Медицинска Сестра Чевли Дами Се Лизга На Секојдневен Чевли Црна 8.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Мокасини Станови, Рамни Чевли, Секојдневни Чевли, Мокасин,

DEN 2.33
Лејсихоп Жените Станови Круг Пети Обични Чевли Се Лизга На Мокасини Возење Дише Медицинска Сестра Чевли Удобност Анти-Лизга
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лејсихоп Жените Станови Круг Пети Обични Чевли Се Лизга На Мокасини Возење Дише Медицинска Сестра Чевли Удобност Анти-Лизга

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Мокасини, Станови, Удобни Чевли, Чевли За Медицинска Сестра, Чевли За

DEN 335.84
Воблинг Жени Обични Чевли Мемориска Пена Рамни Мокасини Со Врвки Возење Одење Удобност На Чевли Мокасини Се Лизгаат На Светло
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Воблинг Жени Обични Чевли Мемориска Пена Рамни Мокасини Со Врвки Возење Одење Удобност На Чевли Мокасини Се Лизгаат На Светло

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Станови, Чевли За Пешачење, Секојдневни Чевли, Кожени Чевл

DEN 319.68