• Свеж
Нов Дијамант Мелење Тркало Чаша Ронки Машина Мелница За Карбид Метал

Нов Дијамант Мелење Тркало Чаша Ронки Машина Мелница За Карбид Метал

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава стариски од пазарот На Џојбај.Материјал : Дијамантска Боја : кафеава и сребрена дијаметар на инсталација : 20ммдијаметар : 100ммпакувана Содржина : 3 х Дијамантско тркалосамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. 3x Нов 100мм Дијамант Мелење Тркало Чаша 180 Ронки Машина Мелница За Карбид Метал. Материјал : Дијамантска Боја : дијаметар На Кафеава и Сребрена Инсталација : 20мм. Материјал : Дијамант. Боја : кафеава и сребрена. Дијаметар на инсталација : 20мм.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67
Црна Керамички Полиран Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црна Керамички Полиран Бенд

Дајте карактеристичен изглед на вашиот стил со оваа црна керамичка купола Оваа лента широка 8мм има зао�

DEN 604.32
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33
Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 0.33