• Свеж
Црн Чокер Ѓердан Сет Хена Тетоважа Истегнување Еластичен Накит Женски Девојка Подарок Пакет

Црн Чокер Ѓердан Сет Хена Тетоважа Истегнување Еластичен Накит Женски Девојка Подарок Пакет

Buyers rating:
DEN 158.08

Од стоката

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА-13 парчиња жените чокер ѓердани во собата доаѓаат со чокер ѓердани различни стилови и 1 парчиња премиум фланелен извлекување торба за складирање. Различни дизајни можат да одговараат на вашите различни дневни облеки. МАТЕРИЈАЛ-Овие ѓердани за чокер за истегнување на тетоважи се направени од еластична ткаенина, легура на златна боја. Удобни се за носење. ГОЛЕМИНА-должина На Ѓердан 14,6 " / 37 см. Должина на чокер : 11,8 "/ 30СМ, со прилагодлива должина на ланецот 2,8"/ 7СМ. Широк : 0,39 " /1СМ. Заедничка големина одговара за повеќето луѓе. Можете да ја прилагодите должината на чокерот што го сакате. СОВРШЕН ПОДАРОК - овој комплет чокер е прекрасен подарок за ќерка, девојка пријателка и мајка на роденден, годишнина итн. Тие ќе бидат среќни да добијат таков подарок. ШИРОКА АПЛИКАЦИЈА - можете да ги преземете овие модерни црни кадифени чокер за тетоважа за да учествувате во многу активности, како што се роденденска забава, забава на плажа, патувања, забава за танцување итн. Тоа ќе ве направи шарм и убава. 13 парчиња чокер комплет црни класични ѓердани за тетоважи е одличен натпревар за секоја пригода. Главниот материјал е крпа, тие се удобни за носење. Со додатоци за метални синџири, потрајни. Должината на чокерот е 11,8", со 2,8" прилагодлив синџир. Погоден за повеќето луѓе. 13 различни стилови, ретро, елегантни и класични. тие можат да одговараат на поголемиот дел од вашата облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Супер Бас Бучава-Изолација Стерео Слушалки За Слушалки За Моторола Мото Г, Г82, Е32, Г Игла 5Г, Г52, Г22, Мото Г Игла , Г71,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Супер Бас Бучава-Изолација Стерео Слушалки За Слушалки За Моторола Мото Г, Г82, Е32, Г Игла 5Г, Г52, Г22, Мото Г Игла , Г71,

Супер Бас БучаваИзолација На Стерео Слушалки / Слушалки За Моторола Мото Г (2022) (Црвено) в / Микрофон Диг

DEN 207.20
Комбо комбо
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Комбо комбо

Molto Rideon е куфер со тркала дизајниран специјално за децата да можат да ги преземат своите работи Дозволет

DEN 2345.60
2. Кт Брилијантно Намалување На Срцето Симулиран Син Сафир 14к Бело Злато Ореол Пасијанс Со Акценти големина На Прстен 7.5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

2. Кт Брилијантно Намалување На Срцето Симулиран Син Сафир 14к Бело Злато Ореол Пасијанс Со Акценти големина На Прстен 7.5

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 4107.36
Charabanc Рамка за печатење во сликарство
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Charabanc Рамка за печатење во сликарство

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција од Jејсон Детмерпрофесионално врамена

DEN 2.67
Secondskin Full Body Spandex Lycra костум
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Secondskin Full Body Spandex Lycra костум

Комплет со целосна боја на телото направен од мешавина од најлон и спандекс Дали сте fanубител на спортск

DEN 502.08