• Свеж
Пликови Со Отворен Крај, Темно Виолетова, 25 Пакувања

Пликови Со Отворен Крај, Темно Виолетова, 25 Пакувања

Buyers rating:
DEN 108.00

Од стоката

Џем Хартија Темно Виолетова 9 х 12 Пликовите Со Отворен Крај со Затворачи за Џвакање се направени од висококвалитетна архивска хартија од 28 килограми! Овие пликови се со големина од 9 х 12 инчи, што ги прави идеални за затворање листови хартија со стандардна големина без преклопување или создавање набори! Овие пликови имаат клапи во комерцијален стил со безбедни затворачи за џвакање активирани со влага. Богатата, темна, мазна и кралска виолетова боја на овие пликови ги прави одлични за домашни, деловни и специјални цели за испраќање настани! Изгледот и супериорниот квалитет на овие пликови сигурно ќе остават фантастичен впечаток кај сите нивни примачи. Овој пакет содржи пригоден вкупно 25 пликови. Големина : 9ин х 12во Боја : Темно Виолетова Количина : 25 Боја : Темно Виолетова. Големина : 9 х 12 инчи. Количина : 25 по пакување. Совршен за Честитки, Покани, Свадби или каква било објава. Овие пликови се совршени за употреба за испраќање покани, честитки, РСВП, благодарници, подароци за родендени, дипломи, празници и многу повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Забелешка Картичка: Х Монограм
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Забелешка Картичка: Х Монограм

Секоја кутија содржи 14 Картички и 15 Дизајнерски Пликови Картички мерка 31 / 2 " х 5 "Печатени на висококвали

DEN 87.84
А Пликови, 9.5, Темно Кафеава, 250 Пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

А Пликови, 9.5, Темно Кафеава, 250 Пакет

Еве неколку работи кои сигурно ќе го засладат нечиј ден : убаво чоколадо и поканети на посебен настан...

DEN 182.72