• Свеж
Ајомет Женски Клин Сандали Дебели Единствени Сандали За Жени Мека Кожа Затворени Пети Гроздобер Анти Лизгање Сандали Дебел Единствен, Црвен 8

Ајомет Женски Клин Сандали Дебели Единствени Сандали За Жени Мека Кожа Затворени Пети Гроздобер Анти Лизгање Сандали Дебел Единствен,

Buyers rating:
DEN 271.84

Од стоката

Женски Клин Сандали Дебели Единствени Сандали За Жени Мека Кожа Затворени Пети Гроздобер Анти Лизгање Сандали Дебел Единствен Премиум Гумени Единствен. Материјал : Кожни Сандали, Мека Влошка и Гумен Надворешен Ѓон Што Не Се Лизга Жени Облечени Сандали, Удобни за Носење. Стил : Летни Секојдневни Сандали, Плажа Кожа Боемска Платформа Чевли Сандали За Жени, Пар Со Фустан, Шорцеви Секаков Вид Облека. Прилика : Летни Сандали На Плажа Одлични за Работа, Плажа, Шопинг, Одмор, Возење, Запознавање итн. Удобни Кожни Сандали За Жени. Тип На Затворање : Кука И Јамка. Страна Вамп Тип : Отворен. Висина на петицата : 5см/1,96". 1 Поставете сандали гумен ѓон : специјалниот дизајн на текстура е направен според карактеристиките на одење, што ги прави чевлите да имаат добар ефект во анти-лизгање и трајни. Висококвалитетна кожа : горниот дел е изработен од фина кожа, инаку влошката се состои од меки и дише сунѓерски испакнатини. И двајцата ви обезбедуваат удобна состојба на стапалото за слободно одење. Декорација на кристал : елегантните украси од кристал се сјајни, слатки и модерни, што е полно со летна атмосфера. Исклучителна изработка : мазни и уредни шевови се обвиткуваат околу испакнатините на сунѓерот. Едноставната еластична лента ве прави попогодни за носење или одложување. Мулти-појавување : може да се совпадне со секојдневна облека, шорцеви, фармерки и е погоден за многу прилики, како што се шопинг, патување, запознавање и пешачење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Калтренд Заден Сплит Назад И Перница Неопренови Капаци За Седишта за 2011 Година-Мини Купер Сонародник-Бм130-01ПП Црна Влошка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Калтренд Заден Сплит Назад И Перница Неопренови Капаци За Седишта за 2011 Година-Мини Купер Сонародник-Бм130-01ПП Црна Влошка

Калтренд Заден 40 / 20 / 40 Сплит Назад & 60 / 40 Перница Неопренови Капаци За Седишта за 20112016 Мини Купер Сонарод

DEN 495.84
Мојот Херој Академија Постелнина Постави Близнак Целосна Кралица Крал Големина Со Перници Деку Тодороки Бакуго Акциони Фигури
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мојот Херој Академија Постелнина Постави Близнак Целосна Кралица Крал Големина Со Перници Деку Тодороки Бакуго Акциони Фигури

Нова Новина Одличен 3д Аниме Постелнина Кревет Јорган Капак Пакет Вклучуваат : 1 Навлака За Јорган Со 2 На

DEN 0.67