• Свеж
Фетерна Женска Мода Секојдневен Патент Манжетна Со Пруги Џеб Со Долги Ракави Капут Со Качулка

Фетерна Женска Мода Секојдневен Патент Манжетна Со Пруги Џеб Со Долги Ракави Капут Со Качулка

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Женска Мода Секојдневен Патент Манжетна Со Пруги Џеб Со Долги Ракави Капут со Качулкапроверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме оставете ни порака. Карактеристики : оваа женска секојдневна јакна е изработена од висококвалитетна ткаенина, удобна и издржлива. ●Женска секојдневна кардиганска јакна, погодна за aut, зима и пролет. Погоден за секојдневно носење, работа, училиште, запознавање, спорт, одмор, улична облека. Спарете го со фармерки или хеланки и потпетици/чизми, ќе бидете ѕвезда на толпата. € Модерен дизајн погоден за секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работа во канцеларија, слободно време, секојдневен живот, одмор, секојдневен и така натаму. + Совршено слабеење на градите и половината крива. Погоден за совпаѓање со слаби фармерки, хеланки или чизми итн. Совршен за излегување, канцеларија, зима на отворено, запознавање, забава, одмор или секојдневно слободно време.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Стил : Секојдневен, Моден Облик : Вистински метод За перење Со големина : Рачно перење во ладна вода, закачување Или сушење Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Жени coat Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"55cm/21.65"62cm/24.41"70cm/27.56"M118cm/46.46"57cm/22.44"63cm/24.80"72cm/28.35"L126cm/49.61"59cm/23.23"64cm/25.20"74cm/29.13"XL134cm/52.76"61cm/24.02"65cm/25.59"76cm/29.92"XXL142cm/55.91"63cm/24.80"66cm/25.98"78cm/30.71"XXXL152cm/59.84"65cm/25.59"67cm/26.38"80cm/31.50" Машинско перење во ладна вода. Не избелувајте. Облечете ја со кошула со копчиња или облечете ја со маичка и фармерки. Долг ракав, класичен држач за јака има целосно затворање на патент, обезбедува тенок и модерен изглед. Обичните јакни се погодни за секојдневниот живот, работа или училиште, шопинг и забави. Јакната е изработена од лесна, висококвалитетна ткаенина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ксинкингхао Женски Отворен Преден Ревер Кардиган Капут Зимски Јакни Со Долги Ракави Палто Лабав Удобен Капут Црн М
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Ксинкингхао Женски Отворен Преден Ревер Кардиган Капут Зимски Јакни Со Долги Ракави Палто Лабав Удобен Капут Црн М

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.67
Жените Топло Изрез Ревер Coот Палта Дами Повик Волна Грашок Палто Двојно Гради Работа Долг Ракав Лабава Мантили кафеава 3XL
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Топло Изрез Ревер Coот Палта Дами Повик Волна Грашок Палто Двојно Гради Работа Долг Ракав Лабава Мантили кафеава 3XL

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Волна Палто Од Грашок, Зимски Топли Палта, Грашок Type�

DEN 588.64
Жените Плус Големина Лабава Светка Бејзбол Обичен Сјај Со Долги Ракави Забава Сјајна Ревер Рејв Надворешна Облека Јакна Палто
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Плус Големина Лабава Светка Бејзбол Обичен Сјај Со Долги Ракави Забава Сјајна Ревер Рејв Надворешна Облека Јакна Палто

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 41cm / 16.14" Ракав : 57cm / 22.44" Должина : 62cm / 24.41" Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рамо

DEN 2.00
Грианлок Дами Кардиган Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Со Еднобојно Палто Работат Неправилна Надворешна Облека Со Полите
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Грианлок Дами Кардиган Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Со Еднобојно Палто Работат Неправилна Надворешна Облека Со Полите

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Нејасни Руно Качулка Палто, Нејасни Руно Дуксери Јакн�

DEN 380.64
Женски Палта Плус Големина Клиренс Надворешна Зимска Топла Надворешна Облека Цветни Џебови Со Качулка Гроздобер Преголеми Палта
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Палта Плус Големина Клиренс Надворешна Зимска Топла Надворешна Облека Цветни Џебови Со Качулка Гроздобер Преголеми Палта

ДАЕТИРОС Женски Палта Плус Големина Клиренс Надворешна Зимска Топла Надворешна Облека Цветни Џебови С�

DEN 2.33
Виикеи Женски Палта Клиренс Женска Зимска Јакна Топол Мантил Тенок Крзно-Јака Патент Подебел Палто Надворешна Облека
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Виикеи Женски Палта Клиренс Женска Зимска Јакна Топол Мантил Тенок Крзно-Јака Патент Подебел Палто Надворешна Облека

Женска Зимска Јакна Топол Мантил Тенок КрзноЈака Патент Подебел Слој Outwear Features : 1.It изработен е од висок�

DEN 1177.12
Псиакги кардиган за жени Женски Обичен Пламен Печатење Џеб Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Лабава Миди Палто Надворешна
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Псиакги кардиган за жени Женски Обичен Пламен Печатење Џеб Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Лабава Миди Палто Надворешна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 399.84
Палто Стабилна Облека Женски Ноќта На Вештерките Печатење Преден Кардиган Со Долги Ракави Печатена Врвна Лесна Јакна Жолта 3xl
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Палто Стабилна Облека Женски Ноќта На Вештерките Печатење Преден Кардиган Со Долги Ракави Печатена Врвна Лесна Јакна Жолта 3xl

Женски Ноќта на Вештерките Печатење Преден Кардиган Со Долг Ракав Печатена Врвна Лесна Јакна ве Молиме

DEN 486.24
Дозвола За Заштеда На Fall
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Дозвола За Заштеда На Fall

Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Врв,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Пр

DEN 3.00
Јомилав Жените Мода Кардиган Градиент Печатење Џеб Долг Ракав Врвот Кардиган Јакна Плус Големина Жени Кардиган
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Јомилав Жените Мода Кардиган Градиент Печатење Џеб Долг Ракав Врвот Кардиган Јакна Плус Големина Жени Кардиган

Сезона : Зима и fall Пол : Жени Материјал : Полиестер( Памучна Твила) Декорација : Никој Должина На Ракавот : �

DEN 3.33
Фатуов Женски Пуфер Палто - Еднобојна Fall И Зима Секојдневна Продажба И Предмети Јакна Розов Кардиган Со Долги Ракави ЗА Жени
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Фатуов Женски Пуфер Палто - Еднобојна Fall И Зима Секојдневна Продажба И Предмети Јакна Розов Кардиган Со Долги Ракави ЗА Жени

Фатуов Женски Пуфер Палто Еднобојна Fall И Зима Секојдневна Продажба И Клиренс Јакна Розов Кардиган Со Д�

DEN 1.00
outfmvch зимски палта за жени зимски топол волнен капут bel јакна појас шинел надворешна облека женски џемпери жени врвови со
 • Свеж
Оценка на купувачите:

outfmvch зимски палта за жени зимски топол волнен капут bel јакна појас шинел надворешна облека женски џемпери жени врвови со

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1177.12
Структурирана јакна од Твид
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Структурирана јакна од Твид

Малку искра на ставот непозната јакна со твид се обновува на структуриран изглед Приближно...

DEN 799.84
Женски Култура Тексас Раб Јакна Потресени Искинати Ресни Раб Полите Јакна Исечени Жан Јакна 90 Ти Каубојка Улична Облека
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Култура Тексас Раб Јакна Потресени Искинати Ресни Раб Полите Јакна Исечени Жан Јакна 90 Ти Каубојка Улична Облека

Женски Култура Жан Јакна Повик Копче надолу Искинати Тексас Јакна Со Кристал Реследник Падне Облека Ка�

DEN 2.33
иопко Жени Кардиган Жени Паѓаат Врвови Жени Лабава Врвна Јакна Со Долг Ракав Секојдневна Цврста Удобна Јакна Дами Канцеларија
 • Свеж
Оценка на купувачите:

иопко Жени Кардиган Жени Паѓаат Врвови Жени Лабава Врвна Јакна Со Долг Ракав Секојдневна Цврста Удобна Јакна Дами Канцеларија

лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки изработена е од висококвалитетни ма�

DEN 2.67
Зимски Капут За Жени Модни Жени Топла Фау Палто Јакна Зимски Спојување Патент Цврст Ракав Надворешна Облека Армија Зелена Л
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Зимски Капут За Жени Модни Жени Топла Фау Палто Јакна Зимски Спојување Патент Цврст Ракав Надворешна Облека Армија Зелена Л

Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини..

DEN 1177.12
Зимски Пуфер Палта За Жени Плус Големини Мода Секојдневна Чиста Боја Спортска Кратка Лабава Топла Јакна Бриго Де Инверно Пара
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Зимски Пуфер Палта За Жени Плус Големини Мода Секојдневна Чиста Боја Спортска Кратка Лабава Топла Јакна Бриго Де Инверно Пара

Зимски Пуфер Палта За Жени Плус Големини Мода Секојдневна Чиста Боја Спортска Кратка Лабава Топла Јакн�

DEN 1023.68
Wrcnote Жените Со Долги Ракави Тартан Кардиган Еднократно Гради Работа Копче Надолу Долна Облека Со Џебови Палто Светло Сина
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Wrcnote Жените Со Долги Ракави Тартан Кардиган Еднократно Гради Работа Копче Надолу Долна Облека Со Џебови Палто Светло Сина

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Кардиган Јакна, Зимски Топли Палта, Копче Надолу Кар

DEN 333.92