• Свеж
1981-Dodge W Crew Cab 4wd Auto 4spd Графит Cutpile Масовен Тепих Комплет

1981-Dodge W Crew Cab 4wd Auto 4spd Графит Cutpile Масовен Тепих Комплет

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Овие ќе бидат одбиени и вратени кај вас на ваш трошок. Класа : Обликувани. Ако вашата адреса за испорака е Поштенска Кутија, вашата исплата ќе биде вратена.Ве молиме побарајте примерок од боја ако не сте сигурни за бојата што ви треба пред да ја нарачате. Поставување На Возилото : Стил На Каросеријата : Кабина На Екипажот. Ние ќе го овластиме бројот за враќање и ќе обезбедиме испорака instructions. Ве молиме дозволете 2-7 работни дена за испорака да пристигне во зависност од вашата локација.Секоја промена или доказ за инсталација ќе го направи предметот неповратен.1981-1985 Доџ W350 Кабина На Екипажот 4 WD Auto/4spd 7701 Графитна Маса За Сечење Овој комплет тепих ги има следниве карактеристики : притисок обликуван До вистинска подна тава за совршено вклопување*тешка подлога од јута прикачена на долната страна*Правилна подлога за пета / Правилно врзана како оригинална*Врзан раб помеѓу предниот и задниот дел*Ексклузивна боја-брза боја која се спротивставува на сонцето што бледнее вклучен е switch grommet**доколку Е Применливо Комплетите За Теписи НЕ се "Една Големина одговара на сите". Парчиња : 1. За нас е многу важно да обезбедиме одлична услуга за клиентите. Враќањата поради неусогласеност на бојата подлежат на надоместок за враќање.Предметите се испраќаат директно од производителот, обично се испорачуваат во рок од 2/4 работни дена по приемот на вашата исплата.Плаќате сите враќање превозот charges. Откако ќе се испрати предметот, ќе се вчита број за следење.Ако сакате да вратите нешто, ве молиме контактирајте не преку . Материјал : Кутпил.No враќањето ќе биде прифатено без овластување.Сите приноси подлежат на ставката да биде во истата нова, повторно продадена состојба во која е примена и во оригиналното пакување.По испитувањето на предметот и се открива дека има значителен дефект, ние ќе го замениме предметот без дополнителни трошоци. Ако некој предмет е вратен и е оштетен од испорака, ние ќе го одбиеме предметот и тој ќе ви биде вратен.Повратни информации : Вашето задоволство е наш приоритет број еден. Комплетите за теписи се направени специјално за вашата апликација. (Ова го наплаќа производителот)Ако враќате нешто, ваша одговорност е безбедно да ги спакувате сите предмети. Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме пратете ни порака. Сега сте испраќач и сте одговорни за какви било потенцијални побарувања за штета кај товарната компанија. Ако има проблем, ќе се потрудиме да ја поправиме ситуацијата.Сите вратени предмети со непостоечки или незначителни дефекти подлежат на полнење од 20%.NO ВРАТИ ГО БАКАЛАРОТ.Ако имате какви било прашања во врска со нашата политика за враќање, ве молиме испратете ни порака.Испорака : СИТЕ КОМПЛЕТИ се НАПРАВЕНИ ПО НАРАЧКА, ТИЕ ИСПРАЌААТ 2/4 РАБОТНИ ДЕНА од ВРЕМЕТО на НАРАЧКАТА. Погон на тркала : 4 WD.Кутија# : 8003000 Белешки : Позиција : Заврши. Ако претпочитате наплата наместо ставка за замена, ние ќе издадеме поврат откако вратената ставка ќе биде примена и прегледана. Пораките се одговараат што е можно побрзо до нив.Ние се стремиме да го направиме вашето шопинг искуство позитивно.Ние испраќаме само на адресата наведена на вашата конечна исплата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сопствена Виножито Модели Дизајн Квадратни Стаклени Фиоки Рачки Копчиња Повлекува Со Завртки За Кујна Кабинет Бања Кабинет Шминка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сопствена Виножито Модели Дизајн Квадратни Стаклени Фиоки Рачки Копчиња Повлекува Со Завртки За Кујна Кабинет Бања Кабинет Шминка

Дали сакате да го направите вашиот мебел лесен за употреба и освежен? Дали сакате брзо да ја пронајдете �

DEN 1.67
Господин Непобедлив: Локален Херој
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Господин Непобедлив: Локален Херој

"Господинот Непобедлив не се бори само со негативци Тој ни покажува зошто стриповите не воодушевуваат...

DEN 1.67
Dianli Секојдневен Сетови Вратоврска Боја Печатење V-Вратот Мода Преголема Туника Лабава Блуза И Кратки Тенок Панталони Лето
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dianli Секојдневен Сетови Вратоврска Боја Печатење V-Вратот Мода Преголема Туника Лабава Блуза И Кратки Тенок Панталони Лето

кошули со долги ракави за жени / кошула / обликувана облека / џемпери за жени / преголеми маици за жени / об

DEN 687.84
Јуствх Женска Есенска Облека Комплети Еластични Долги Ракави Со Качулка Врвни Дуксери Заострени Панталони Комплети
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јуствх Женска Есенска Облека Комплети Еластични Долги Ракави Со Качулка Врвни Дуксери Заострени Панталони Комплети

Џаствх! Меко чувство, удобно, дише и погодно за кожата за носење Женски Есенски Комплети За Облека Со Рас

DEN 2.00
Машки И Младински Униформи V-Вратот Прилагодено Кошаркарски Дрес Сет - Направи Тимски Униформи Печати Име На Тимот, Број И Вашето
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки И Младински Униформи V-Вратот Прилагодено Кошаркарски Дрес Сет - Направи Тимски Униформи Печати Име На Тимот, Број И Вашето

Плетено, полиестер, затворање на копчето спандекс1.Материјал : 92% полиестер и 8% спандекс, дигитално печат

DEN 2.67
Beppter Денот На Вљубените Украси Десктоп Украс Денот На Вљубените Различни Мали Волна Орнаменти Постари Кадифен Кукла Подарок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Beppter Денот На Вљубените Украси Десктоп Украс Денот На Вљубените Различни Мали Волна Орнаменти Постари Кадифен Кукла Подарок

Денот на вљубените Различни Мали Волна Орнаменти Безлични Постари Џуџе Кадифен Кукла Подарок Карактер�

DEN 2.00
Rewenti Жени Обични Облеки Половина Патент Јака Со Ревер Дуксери Со Кратки Ракави Врвови И Врвки Со Висок Струк Шорцеви Со Џебни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Rewenti Жени Обични Облеки Половина Патент Јака Со Ревер Дуксери Со Кратки Ракави Врвови И Врвки Со Висок Струк Шорцеви Со Џебни

Женски Секојдневни Облеки Јака Со Кратки Ракави Со Јака Со Половина Патент Блузи Со Кратки Ракави И Шор�

DEN 516.32
Божиќ Стендиндг Безлична Кукла Цртан Филм Долга Брада Без Лице Стендиндг Кукла Приврзок Божиќна Забава Новогодишна Елка Украс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Божиќ Стендиндг Безлична Кукла Цртан Филм Долга Брада Без Лице Стендиндг Кукла Приврзок Божиќна Забава Новогодишна Елка Украс

Опис Нашата И извонредна Божиќна кукла без лице е направена од и еколошка ткаенина, убава и симпатична...

DEN 0.33
Еџвајр 3-Пролетна Пролет - По Пакување
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Еџвајр 3-Пролетна Пролет - По Пакување

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 483.52
Семиња-30+ Џуџе Лупин - Цвет Микс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Семиња-30+ Џуџе Лупин - Цвет Микс

Нашите Семиња се 100% негмо и 100% Чисти кои се спакувани во густо и водоотпорно пакување за да избегнете ош�

DEN 186.40