• Свеж
Вебер игрил Про Амбиентална Температура Сонда

Вебер игрил Про Амбиентална Температура Сонда

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Оваа Проамбиентална Сонда е специјално дизајнирана за прецизно следење на температурата со игрил Мини, игрил 2 и игрил 3. Оваа тешка сонда за месо мери помеѓу -58°F и 716°F со должина од 48 инчи. и е дизајниран за екстремно скара и пушење. Доаѓа со обвивка од кабел што совршено се монтира на задниот дел од вашата единица и се прилепува заедно со вашите дополнителни сонди. КОМПАТИБИЛЕН со игрил-Ја Следи внатрешната температура на амбиенталната скара, кога е поврзана со термометар поврзан со апликација игрил. ОТПОРЕН НА ТОПЛИНА-Сондата може да ја издржи интензивната топлина на пржење и целодневно печење на скара. ЧЕТИРИ РАКАВИ КОДИРАНИ ВО БОЈА-шифрирајте ги вашите сонди за лесно да ја идентификувате соодветната температура. ОБВИВКА ЗА СОНДА-за лесно складирање и организација на сонди. СПОЈКА ЗА РЕШЕТКИ ЗА СОНДА-Прицврстете ја вашата амбиентална сонда на решетката за скара за најточно, ниво на решетка, отчитувања на температурата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња

Останете удобно цел ден и ноќ во овој тајно богатство сет на пижами со 3 парчиња Направени во ултрамека т

DEN 271.68
Лума удобност за измама на вентилаторот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лума удобност за измама на вентилаторот

Моќниот Luma Comfort MF18 W 18 "Вентилаторот за зачувување ви овозможува да ја контролирате температурата на ваш�

DEN 1775.84
itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти

The lol изненадување! Колекцијата за паметни часовници за деца Playzoom го карактеризира омиленото изненадува

DEN 271.36
Премиум за OJ кертриџ ,, жолт
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Премиум за OJ кертриџ ,, жолт

Ова е компатибилен бренд за OJ 7500 Ова обезбедува висок квалитет и уникатен стандард Тие го намалуваат не�

DEN 1.33