• Свеж
Btt-SP Flytunes Пренослив Bluetooth 4. Безжичен Аудио Предавател Во Црно

Btt-SP Flytunes Пренослив Bluetooth 4. Безжичен Аудио Предавател Во Црно

Buyers rating:
DEN 959.84

Од стоката

Безжичниот Аудио Предавател Scosche BTT-SP Flytunes Bluetooth Безжичен Аудио Предавател безжично пренесува аудио од еден bluetooth или не-bluetooth извор со ИЗЛЕЗНА порта AUX 3.5 mm преку bluetooth конекција со 1 или до 2 уреди со јасен, кристално јасен звук. Користете го за да слушате филм во авион или како патници во автомобил преку безжични слушалки, слушалки или друг уред компатибилен со Bluetooth. Опсегот На Bluetooth е приближно 30 стапки, така што повеќе нема да морате да ги исклучувате слушалките или да го пропуштите филмот ако се движите низ авионот. Предавателот, исто така, работи со не-Bluetooth уреди со вклучување во која било излезна порта ОД 3,5 mm AUX што ви овозможува да ги користите слушалките И слушалките Со i Pod Shuffle, ЦД од старата школа или плеер за касети. Fly Tunes е компатибилен со забава во авион во лет, машини за вежбање, уреди за игри и Телевизори преку BLUETOOTH или не-Bluetooth 3,5 mm aux уреди за стриминг аудио до bluetooth уреди како Што Се Air Pods, слушалки, слушалки и многу повеќе. Безжично пренесувајте аудио на уреди преку Bluetooth од системи за забава во лет, машини за фитнес во теретана, уреди за игри, ТВ и повеќе користејќи flytunes Bluetooth 4.1 технологија. Уживајте до 8 часа континуирана музичка претстава или 180 часа време на подготвеност. Лесно наполнете ја батеријата од КОЈА било USB порта со вклучениот USB-a ДО USB-C кабел за полнење. ПРЕКЛОПНИ ОГРАДИ ОД 3,5 ММ : Користете Со Единечни или Двојни излезни порти од 3,5 мм. Вклучување/исклучување На Напојувањето, репродукција/пауза на аудио стриминг или спарување со 1 или 2 bluetooth уреди користејќи го копчето за повеќе функции (MFB). ЛЕД-индикаторот трепка сино при вклучување, трепка помеѓу сино/црвено за време на спарување со еден или двоен уред, а потоа станува цврсто црвено за време на полнењето и цврсто сино откако ќе се наполни целосно. (1) Fly Tunes Безжичен Предавател, (1) 4" 3,5 mm Aux Адаптер Кабел, (1) USB-A ДО USB-C Кабел За Полнење, (1) Торбичка За Складирање, и (1) Упатство За Употреба. Работи со забава во авион во лет, машини за вежбање, уреди за игри, компјутери, Телевизори преку bluetooth или не-Bluetooth 3,5 mm AUX порт уреди за пренос на аудио на bluetooth уреди како Што Се Apple Air Pods, слушалки, и многу повеќе. Поддржан Од Доживотната Технолошка Поддршка На Шоше и 3-Годишна Гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Смути Блендер Мини Патување Личен Соковник Чаша СО USB Полнење Батерии Домаќинство Овошје Миксер Одвојува Чаша Универзитетски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Смути Блендер Мини Патување Личен Соковник Чаша СО USB Полнење Батерии Домаќинство Овошје Миксер Одвојува Чаша Универзитетски

Спецификации : Состојба : Нова И неискористена боја : Сина, розова,виолетова,бела капацитет : 380 ml Blade : 6 ли�

DEN 1.67
Трговска марка ликовна уметност Мапа на акварел во Перу Канвас уметност од Мајкл Томпсет, црна мат, црна рамка, архивска хартија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трговска марка ликовна уметност Мапа на акварел во Перу Канвас уметност од Мајкл Томпсет, црна мат, црна рамка, архивска хартија

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко пар

DEN 1530.08
Градска сцена Медли за постелнина сет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Градска сцена Медли за постелнина сет

Стилски ажурирајте ја вашата спална соба со овој комплет за удобност на градската сцена Изработено е од

DEN 1.00
Туш Завеса Куки Сет На За Дома Хотел Туш Прачки Бања Фантастична Небото Шема Кристално Стакло Нерѓосувачки Челик Завеса Куки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Туш Завеса Куки Сет На За Дома Хотел Туш Прачки Бања Фантастична Небото Шема Кристално Стакло Нерѓосувачки Челик Завеса Куки

Причини за избор на нашите производи : Големина : Се Продава во комплети од 12 за инсталација на завеси за

DEN 175.84
Монтреал Канадиенс® - Ше Вебер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Монтреал Канадиенс® - Ше Вебер

Секој има омилен филм; Телевизиска емисија; Бенд или спортски тим Без разлика дали сакате актер; лик или

DEN 799.84
Dorman TI60205XL Предна Внатрешна Прачка За Вратоврска За Специфични Модели На Hyundai Kia, избрани Црни Вклопувања: 2011-КИА
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dorman TI60205XL Предна Внатрешна Прачка За Вратоврска За Специфични Модели На Hyundai Kia, избрани Црни Вклопувања: 2011-КИА

Овој продолжен крај на прачката за вратоврска е изграден за мазни перформанси и супериорна издржливост

DEN 3036.16
Колекцијата за декорирање на домашни куќи, моден колчен накит и шминка мачка врамени giclee текстуризирана уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Колекцијата за декорирање на домашни куќи, моден колчен накит и шминка мачка врамени giclee текстуризирана уметност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 239.84
Јулиј Вештачки Роза Цвет Глави Еукалиптус Лисја Со Матични САМОСТОЈНИ Трпезариска Маса Декор Лажни Цвет Букет Дневна Соба Материјали
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јулиј Вештачки Роза Цвет Глави Еукалиптус Лисја Со Матични САМОСТОЈНИ Трпезариска Маса Декор Лажни Цвет Букет Дневна Соба Материјали

Опис : овој вештачки цвет може да одржува светла боја дури и по продолжена употреба поради неговата изво

DEN 0.67