• Свеж
Мини Фустани За Жени Мода Тенок Фит Кружен Врат Фустан Со Долги Ракави Секојдневен Фустан Со Цветен Принт

Мини Фустани За Жени Мода Тенок Фит Кружен Врат Фустан Со Долги Ракави Секојдневен Фустан Со Цветен Принт

Buyers rating:
DEN 337.28

Од стоката

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Должина : 87см/34.25" Ракав : 60см/23.62 "Рамо : 38.5 см/15.16". Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 101см/39.76 "Должина : 88см/34.65" Ракав : 61см/24.02 "Рамо : 39.7 см/15.63" . Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Должина : 89см/35.04" Ракав : 62см/24.41 "Рамо : 40.9 см/16.10". Големина : XL САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 111cm/43.70 "Должина : 90cm/35.43" Ракав : 63cm/24.80 "Рамо : 42.1 cm/16.57" . Големина : XXL САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Должина : 91cm/35.83" Ракав : 64cm/25.20 "Рамо : 43.3 cm/17.05" . Женска Мода Тенок Фит Фустан Со Долг Ракав Со Кружен Врат Секојдневен Фустан За Печатењекарактеристики : памучен материјал.Квалитетни материјали, удобни за wear.By на патот, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите.В-вратот, краток ракав, цврста боја, шупливи врежан дизајн и наредени. Убава и елегантна боја, одличен краток фустан за жени. Широки Прилики : Секојдневен стил погоден за сите прилики, таков секојдневен, датум, забава, вечер, опашка, свадба, плажа, вокација, одмор итн. Затворање : шик летен фустан лесно се облекува нагоре или надолу. Чувствувајте се да одговарате на сандали или високи потпетици, покажете го вашиот моден шарм. Мини фустан е погоден за летна плажа, на отворено, забава, опашка, клуб, запознавање, вечер или секојдневно носење. Сезона : fall и зима пол : Женаматеријал : Полиестерпан Тип : Должина На Ракавот За Печатење : јака со долги ракави : Тркалезна дебелина на вратот : Стандарден Пакет вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Dress Size USEUBust Length Sleeve Shoulders43496cm/37.80"87cm/34.25"60cm/23.62"38.5 cm/15.16"M636101cm/39.76"88cm/34.65"61cm/24.02"39.7 cm/15.63"L838106cm/41.73"89cm/35.04"62cm/24.41"40.9 cm/16.10"XL1040111cm/43.70"90cm/35.43"63cm/24.80"42.1 cm/16.57"XXL1242116cm/45.67"91cm/35.83"64cm/25.20"43.3 cm/17.05"Size : SUS : 4 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Length : 87cm/34.25"Sleeve : 60cm/23.62"Shoulder : 38.5 cm/15.16"Size : MUS : 6 EU : 36 Bust : 101cm/39.76"Length : 88cm/34.65"Sleeve : 61cm/24.02"Shoulder : 39.7 cm/15.63"Size : LUS : 8 EU : 38 Bust : 106cm/41.73"Length : 89cm/35.04"Sleeve : 62cm/24.41"Shoulder : 40.9 cm/16.10"Size : XLUS : 10 EU : 40 Bust : 111cm/43.70"Length : 90cm/35.43"Sleeve : 63cm/24.80"Shoulder : 42.1 cm/16.57"Size : XXLUS : 12 EU : 42 Bust : 116cm/45.67"Length : 91cm/35.83"Sleeve : 64cm/25.20"Shoulder : 43.3 cm/17.05" Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Жените Летни Цвеќиња Печатени Лабава Маица Кратки Фустани Екипажот Вратот Краток Ракав Памук Лен Повик Замав Ретро Мини Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Летни Цвеќиња Печатени Лабава Маица Кратки Фустани Екипажот Вратот Краток Ракав Памук Лен Повик Замав Ретро Мини Фустан

* Сад : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см / 40 Белешка За големина : Достапно ВО S,M,L,XL, XXL Прилики : Соврше

DEN 255.84
Усмикси Фустани За Жени Обична Возбуда Трим Ракав Лабава Замав Линија Мини Фустани Тркалезен Врат Лисја Без Ракави Печатење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Усмикси Фустани За Жени Обична Возбуда Трим Ракав Лабава Замав Линија Мини Фустани Тркалезен Врат Лисја Без Ракави Печатење

: Средна Биста : 110см / 43 ГРИЖА : Се препорачува Миење Раце или машина со ладна вода.37" фустан / женски фуста�

DEN 367.84
Бигерсел Женски Лабав Фустан Без Ракави Фустан Со Тркалезен Врат Женски Летни Фустани На Плажа Со Стилски Џеб Без Деколте Мини
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бигерсел Женски Лабав Фустан Без Ракави Фустан Со Тркалезен Врат Женски Летни Фустани На Плажа Со Стилски Џеб Без Деколте Мини

Дамски фустан од туника изработен од Полиестер, отпорност на абење, не е лесен за деформација, не изблед�

DEN 239.84
Летен Заштеди Дозвола
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летен Заштеди Дозвола

Женски Секојдневен Печатен Џеб Фустан Без Ракави Со Тркалезен Враткарактеристики : 1.Карактеристики : о�

DEN 335.84
Хоксмл Есенски Фустани Мода Лабава Обична Жена Мини Фустан Со Долги Ракави Печатена Крпеница Фустан Подарок Дозвола
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хоксмл Есенски Фустани Мода Лабава Обична Жена Мини Фустан Со Долги Ракави Печатена Крпеница Фустан Подарок Дозвола

Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен фустан,Долг Ракав,печатен фустан,Завој,Асиметричен,Висо

DEN 383.84