• Свеж
Женска Еднобојна Тркалезна Пуловер На Вратот Долги Ракави Шуплива Дупка Лабав Џемпер

Женска Еднобојна Тркалезна Пуловер На Вратот Долги Ракави Шуплива Дупка Лабав Џемпер

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Големина : S Биста : 104cm/40.94" ракав : 57cm/22.44" Должина : 59cm/23.23" Големина : M Биста : 106cm/41.73" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 60cm/23.62" Големина : L Биста : 108cm/42.52" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 61 См/24.02" големина : xl биста : 110cm/43.31" ракав : 60cm/23.62" Должина : 62cm/24.41" големина : xxl Биста : 112cm/44.09" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 63cm/24.80" големина : xxxl биста : 114cm/44.88" ракав : 62см/24.41" должина : 64см/25.20" женски еднобоен пуловер со кружен врат шуплив џемпер со долги Ракави можеме да гарантираме Дека Целокупниот Стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Специјален дизајн На Вратот на Екипажот изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Aut Пол : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Тип На Акрилна Шема : должина На Ракавот со Ленти : Долг Ракав Што добивате : 1 Х Кошула Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена големина Должина НА Бистата НА Ракавот XXL 112cm/44.09" 61cm/24.02" 63cm/24.80" Големина : xxl Биста : 112cm/44.09" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 63cm/24.80" женски еднобоен круг вратот пуловер долги ракави шупливи дупка лабава џемпер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

- Кардиган Со Едно Гради Со Вратот Супер Удобен И Топол Кардиган За Секојдневно Носење Во Канцеларија За Одмор
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- Кардиган Со Едно Гради Со Вратот Супер Удобен И Топол Кардиган За Секојдневно Носење Во Канцеларија За Одмор

Карактеристики : Мека Ткаенина : Изработена од висококвалитетен полиестер, овој кардиган е мек, лесен и �

DEN 2.00
Тдокотски Есенски Џемпери За Жени-Моден Пуловер На Вратот На Модната Екипа Со Долги Ракави Обични Плетени Женски Џемпери Каки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тдокотски Есенски Џемпери За Жени-Моден Пуловер На Вратот На Модната Екипа Со Долги Ракави Обични Плетени Женски Џемпери Каки

Вкупно задолжително нешто за вашиот плакар : без разлика дали барате нешто топло, стилски за секојдневн�

DEN 2.33
Зимски јакни на какина За Жени, Женски Пуканки Со Долги Ракави Отворени Предни Џебови Преголеми Кардигански Џемпери Каки, XL
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зимски јакни на какина За Жени, Женски Пуканки Со Долги Ракави Отворени Предни Џебови Преголеми Кардигански Џемпери Каки, XL

Женски Пуканки Со Долги Ракави Отворени Предни Џебови Преголеми Кардигански Џемпери Ве Молиме провере�

DEN 495.84
Holiday Заштеди Одмор Се Занимава loopsun Зимски Палта Јакна За Жени, Жени Повик Солидна Плетење Лабава Кардиган Долги Ракави
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Holiday Заштеди Одмор Се Занимава loopsun Зимски Палта Јакна За Жени, Жени Повик Солидна Плетење Лабава Кардиган Долги Ракави

Жени Обични Цврсти Плетење Лабав Кардиган Џемпери Со Долги Ракави Врвови : Карактеристики : Обични Врво�

DEN 1.33
КАЈЌ Женски Кардигани Паѓаат Женски Долги Ракави V Вратот Ребрести Копчиња Плетени Џемпери Еднобојни Врвови Бели, С
  • Свеж
Оценка на купувачите:

КАЈЌ Женски Кардигани Паѓаат Женски Долги Ракави V Вратот Ребрести Копчиња Плетени Џемпери Еднобојни Врвови Бели, С

Женски Муслимански Кардигански Појаси Кошули За Надворешна Облека Мек И Елегантен Шифон Цврст Слоевит

DEN 543.84
Туфрегјоу Женски Лигави Капчиња Со Долги Ракави Дозвола За Слободно Време Широки Слатки Врвови За Џемпери Трендовски Цврсти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Туфрегјоу Женски Лигави Капчиња Со Долги Ракави Дозвола За Слободно Време Широки Слатки Врвови За Џемпери Трендовски Цврсти

Деликатно и убаво : дава доволно топлина и удобност во студен ден додека го одржувате вашиот изглед и же�

DEN 3.00
Смихоно Клиренс Лабава Обична Божиќна Екипа Вратот Снешко Печатење Снегулка Печатење Зимски Топол Пуловер Со Долги Ракави Џемпер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Смихоно Клиренс Лабава Обична Божиќна Екипа Вратот Снешко Печатење Снегулка Печатење Зимски Топол Пуловер Со Долги Ракави Џемпер

28" Должина : 74см / 29.95" Големина : Л Големина : Големи Сад : 8 велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 105см / 41.Само Пре

DEN 271.84