• Свеж
Фистер Бфмг1к Норткот Држач За Тоалетна Хартија Во Четкан Никел

Фистер Бфмг1к Норткот Држач За Тоалетна Хартија Во Четкан Никел

Buyers rating:
DEN 271.84

Од стоката

Редефинирајте го традиционалниот стил со Норткот, колекција за бања што носи модерен сензибилитет во класичниот дизајн на бања. Оваа колекција започнува со централни славини со грациозни, заоблени линии инспирирани од гроздобер водоводни тела. Висококвалитетната цврста конструкција и внимателните карактеристики сигурно ќе воодушеват. Карактеристики : скриена инсталација на завртки. Супериорни столбови за монтирање за безбедна инсталација. 2-дупка инсталација. Спецификации : Инсталација : 2-Дупка. Заврши : Полиран Хром.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хена Фантазија Пролетни Цветови Апстрактен Дисплеј Традиционална Колекција На Граници Монохроматски Комплет За Бања Туш Завеса
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хена Фантазија Пролетни Цветови Апстрактен Дисплеј Традиционална Колекција На Граници Монохроматски Комплет За Бања Туш Завеса

Материјал : 1.Завеса За Туширање : Полиестерска Ткаенина 2.Мат и Килими : Фланелен Врв,Нелизгачка Подлога..

DEN 399.84
Моен М-Моќ Пена Сапун Диспензерот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Моен М-Моќ Пена Сапун Диспензерот

Линијата на производи со сензор ЗА ММОЌНОСТ на Moen Commercial обезбедува ефикасни и хигиенски решенија за одр

DEN 303.84
Сетови За Завеси За Туширање за ноќта на вештерките, Гернеричен Комплет Украси За Бања За Ноќта На Вештерките-Завеса За Туширање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сетови За Завеси За Туширање за ноќта на вештерките, Гернеричен Комплет Украси За Бања За Ноќта На Вештерките-Завеса За Туширање

Опис 1, [Водоотпорен Дизајн] оваа завеса за туширање е изработена од полиестерска ткаенина, водоотпорна,

DEN 399.84
Комплет За Туширање Сет За Завеси За Туширање Комплет За Бања Додатоци За Бања Комплети Додатоци За Бања Комплет Комплети За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Комплет За Туширање Сет За Завеси За Туширање Комплет За Бања Додатоци За Бања Комплети Додатоци За Бања Комплет Комплети За

краток опис не е достапен висококвалитетни материјали : синозелената роза туш завеса е направена од наш

DEN 351.68