• Свеж
Чевли За Чорапи За Бебиња Шупливи Меки Ѓон Што Дише Истрошете Ги Подните Чевли Што Не Се Лизгаат

Чевли За Чорапи За Бебиња Шупливи Меки Ѓон Што Дише Истрошете Ги Подните Чевли Што Не Се Лизгаат

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Големина : 11,5 Должина На Влошка : 11 СМ/4,3" Соодветна возраст : 6 месеци Соодветна возраст до : 10 месеци ЕУ : 19 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4 Погоден За : Големина На Мало Дете : 12,5 Должина На Влошка : 12 СМ/4,7" Соодветна возраст : 10 Месеци Соодветна возраст ДО : 15 Месеци ЕУ : 20,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 5 Погоден за : Големина на Мало дете : 13,5 Должина На Влошка : 13 СМ/5,1" соодветна возраст : 15 Месеци Соодветна Возраст за : 18 МЕСЕЦИ еу : 22 велика Британија : 5 сад : 6 погоден за : големина на мало дете : 14,5 ДОЛЖИНА НА ВЛОШКА : 14 см/5,5" Соодветна Возраст : 1,5 Години Соодветна Возраст За : 2,5 ГОДИНИ ЕУ : 23 велика британија : 6 сад : 7 погоден за : големина на мало дете : 15,5 ДОЛЖИНА НА ВЛОШКА : 15 см/5,9" Соодветна Возраст : 2,5 Години Соодветна Возраст ЗА : 3,5 ГОДИНИ ЕУ : 24 велика британија : 7.5 сад : 8.5 погоден за : големина на МАЛО дете : 16.5 должина на влошка : 16см/6.3" СООДВЕТНА ВОЗРАСТ : 3.5 ГОДИНИ СООДВЕТНА ВОЗРАСТ За : 4.5 Години Еу : 26 Велика Британија : 8.5 Сад : 9.5 ПОГОДЕН ЗА : Мало Дете Детски Чевли шупливи чорапи ЗА дишење ЧЕВЛИ МЕК ЃОН НЕЛИЗГАЧКИ ИСТРОШЕТЕ Ги Чевлите За Подот На Мало Дете Карактеристики : чевлите дизајнирани со капаче За прсти против Судир, Издржлив ѓон ПРОТИВ лизгање и мала тежина, обезбедуваат поголема Заштита за малите стапала на децата. `+ ДИШЕЊЕ - Овие патики за бебиња се изработени од Плетена Мрежа, која е многу погодна за кожата. Меки и Удобни слободни за одржување на детските нозе удобни цел ден. ①ПРИЛИКА - Моден стил со висококвалитетен материјал, може да одговара на различни прилики. Пролет, Лето, Fall, Зима, совршен за пешачење, трчање, играње, спортови на вода на плажа, особено летото што доаѓа итн. Понудете му на вашето бебе среќно искуство. ●КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА 100% Гарантирано Задоволство Нула Кавга Се Враќа!Ние Обезбедуваме Општи Препораки За Возраста За Секоја Од Нашите Големини Но, Секое Дете Е Уникатно! Прво Измерете Ја Должината На Стапалата На Вашето Бебе, А Потоа Изберете според Препораката!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ролинг Кантри Хилс Фарм Пејзаж Пејзаж графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ролинг Кантри Хилс Фарм Пејзаж Пејзаж графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 1055.84