• Свеж
Ефстеб Плус Големина Фустан За Жени Секојдневни Фустани Со Цветни Принтови Широк Фустан Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Фустан Памук и Лен Со Џебен Фустан Мо

Ефстеб Плус Големина Фустан За Жени Секојдневни Фустани Со Цветни Принтови Широк Фустан Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен

Buyers rating:
DEN 271.84

Од стоката

Женски Летен Памук и Лен Цветен Принт Секојдневен Краток Ракав со Џебен Екипаж Лабав Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. женски фустани летен фустан информации За Производот : Сезона : Лето ,Пролет,Есенски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен,Стил : Мода Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени Известување За Облекување : **ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1 до 3 см поради рачно мерење.** Ве молиме проверете ја нашата табела со големини на сликата погоре внимателно пред да ја купите оваа ставка .**Поради светлината и екранот, може да има мала разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Големина Табела : Големина С Големина. Мали САД 4 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 8 8 ЕУ 3 34 Биста 1 100см/39.37 "Должина 108см/42.52". Големина М Големина. Средни САД 6 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 1 10 ЕУ 3 36 Биста 1 105cm/41.34 "Должина 109cm/42.91". Големина Л Големина. Големи САД 8 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 1 12 ЕУ 3 38 Биста 1 110см/43.31 "Должина 110см/43.31". Големина XL Големина. Х-Големи САД 1 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 1 16 ЕУ 4 40 Биста 1 115cm/45.28 "Должина 1 111cm/43.70". Големина XXL Големина. Хх-Големи САД 1 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 1 18 ЕУ 4 42 Биста 1 120см/47.24 "Должина 112см/44.09". Табела со големини : Ние Сме азиски големина, Големината е мала, Препорачуваме 1-2 големина нагоре.(Тоа ќе биде поудобно.). Фустан Со Плус Големина За Жени Секојдневни Фустани Со Цветни Принтови Широк Фустан Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Фустан Памук и Лен Со Џебен Фустан Морнарица Л Соодветна Пригода : овој женски фустан Кој Го Покажува вашиот елегантен и моден Одличен за секојдневен изглед, секојдневен, роденден, датира, шопинг, забава, свадба, ноќно излегување, работа, одмор, одмор и многу повеќе. Моден Стил : Женски Фустан/ Фустан Со Кратко Здолниште/ Мини Краток Фустан/ Фустан Со Возбуда/ Мини Фустан Со Долги Ракави/ Фустан Со Сплит Против Вратот/ Фустан Со Лизгач/ Фустан Со Кошула Со Копчиња/ Женски Секојдневен Фустан/ Елегантен Фустан/ Бохо Фустан/ Симпатичен Краток Фустан/ Лабав Фустан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

На какина Женски Фустани Без Ракави Дозвола Женска Мода Секојдневен Летен Удобен Фустан Со Печатење Со Тркалезен Врат Без Ракави
  • Свеж
Оценка на купувачите:

На какина Женски Фустани Без Ракави Дозвола Женска Мода Секојдневен Летен Удобен Фустан Со Печатење Со Тркалезен Врат Без Ракави

Женска Мода Секојдневно Лето Удобно Печатење Со Тркалезен Врат Без Ракави Dress Features : 1.It изработен е од ви

DEN 0.67
Тобчонп Гроздобер Женски Фустани Секојдневен Пуловер За Печатење Со Кружен Врат Краток Ракав Лабав Фустан За Жени Летна Плажа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тобчонп Гроздобер Женски Фустани Секојдневен Пуловер За Печатење Со Кружен Врат Краток Ракав Лабав Фустан За Жени Летна Плажа

Фустани За Жени Секојдневен Летен Фустан На Плажа Со Кратки Ракави Линиски Фустан Лабав Сарафанкаракте

DEN 1.33
Женски Фустан На Плажа Без Ракави Набразден Полите Летен Фустан Без Грб А-Линија За Коктел Плажа Улична Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Фустан На Плажа Без Ракави Набразден Полите Летен Фустан Без Грб А-Линија За Коктел Плажа Улична Облека

Женски Фустан На Плажа Без Ракави Расипан Полите Летен Фустан Без Грб АЛинија За Коктел Плажа Улична Об�

DEN 335.68
Зрбивб Темперамент Жени Тенок Фустан Жени Долг Фустан Дами Секојдневна Облека Ноќ Со Долги Ракави Елегантна Матурска Забава
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зрбивб Темперамент Жени Тенок Фустан Жени Долг Фустан Дами Секојдневна Облека Ноќ Со Долги Ракави Елегантна Матурска Забава

Големина : S Биста : 86cm / 33.86" Половината : 70cm / 27.56" Должина : 170cm / 66.93" Големина : M Биста : 90cm / 35.43" Половината : 74

DEN 351.84
Бепптер Плус Големина Свечени Фустани Жени Ѕвезден Тул Подуени Ракави Матурски Фустани Свечени Вечерни Тоалети Со Сплит
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бепптер Плус Големина Свечени Фустани Жени Ѕвезден Тул Подуени Ракави Матурски Фустани Свечени Вечерни Тоалети Со Сплит

98 "Половината : 87cm / 34.94 "Половината : 92cm / 36.Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 84см / 33.Ве мол

DEN 431.84
Партија Фустани Дозвола
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Партија Фустани Дозвола

Жени Ретро Печатење Спојување Без Ракави Вечерна Матурска Забава Со Врат Гроздобер Фустанжени фустани

DEN 335.84
Летен Заштеди Дозвола
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летен Заштеди Дозвола

Жените Мода Еднобојна VВратот Долг Ракав Повик Замав Лабава Фустан Ве молиме проверете Ја Табелата Со Г�

DEN 291.52
Гувпев Божиќен Женски Гроздобер Крзнен Фустан Со Долги Ракави Празничен Костим За Забава Коктел Фустан со Тантела божиќни костими
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гувпев Божиќен Женски Гроздобер Крзнен Фустан Со Долги Ракави Празничен Костим За Забава Коктел Фустан со Тантела божиќни костими

Гувпев е посветен на обезбедување на клиенти со мода, разновидност, удобност и прифатлива облека...

DEN 1.33
Манксиву Жените Ја Облекуваат Европа И Сад Пролет И Лето Еднобојна V Вратот Лабава Везена Шуплива Чипка Цветен Фустан Плус Големина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Манксиву Жените Ја Облекуваат Европа И Сад Пролет И Лето Еднобојна V Вратот Лабава Везена Шуплива Чипка Цветен Фустан Плус Големина

Европа И Сад Пролет И Лето Цврста Боја V Вратот Лабава Везена Шуплива Чипка Цвет Секси Фустанкарактерис�

DEN 844.16
Котони Жените Летен Фустан Секси Едно Рамо Печатени Лабава Половина Пресечени Полите Ракав Фустани Голема Продажба М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Котони Жените Летен Фустан Секси Едно Рамо Печатени Лабава Половина Пресечени Полите Ракав Фустани Голема Продажба М

Жените Лето Секси Едно Рамо Печатени Лабава Половина Пресечени Полите Ракав Фустани Опис : Изработен �

DEN 3.00