• Свеж
Вајлдкин Две Оддел Изолирани Еднократно Деца Ручек Торба За Момчиња И Девојчиња, БПА Слободен, Вклучува Рамо Лента

Вајлдкин Две Оддел Изолирани Еднократно Деца Ручек Торба За Момчиња И Девојчиња, БПА Слободен, Вклучува Рамо Лента

Buyers rating:
DEN 532.64

Од стоката

Преполна со личност, Торбата За Ручек со Два Оддели На Вајлдкин е дизајнирана да ви помогне вам и на околината нудејќи забавна и еднократна опција за време на ручек и ужина. Со големина точно за деца и возрасни, торбата за ручек дива Кожа е со димензии 8 х 9 х 7 инчи. Нашите торби за ручек имаат две изолирани прегради со патент, контејнер за микробранова печка и отстранлив ремен за носење. Оваа торба за ручек ќе трае долго, но ќе откриете дека со сите забавни опции за боја и дезен на Вајлдкин ќе нарачувате секогаш кога сте расположени за нов изглед. Пвц-слободен, бпа-слободен и фталат-бесплатно. Две изолирани прегради. Вклучен е контејнер за микробранова печка. Долниот оддел одговара на контејнери до 8 инчи. Х 6ин. Х 3ин. Се препорачува за сите возрасти. Лесно за чистење со само благ сапун и вода. Координира со други диви Опрема.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.