• Свеж
Стерлинг Сребро Родиум Позлатени Искра Сече Јаже Синџир Ѓердан Бел Италијански Накит Подароци

Стерлинг Сребро Родиум Позлатени Искра Сече Јаже Синџир Ѓердан Бел Италијански Накит Подароци

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Стерлинг Сребрен 2мм Родиум Обложен Ѓердан Со Синџир Од Јаже (16-30 Инчи)-Бел - 20 Инчи - Во Сребро Во Позлатен Метал - - бесплатен подарок - подготвен кутија за накит добредојдовте На Накит Веб Фини Подароци За Накит; 925 ѓердани од синџир од стерлинг во сребро обложено со родиум ; Хипоалергично ; Без Никел ; Позлатено; 925 стерлинг Сребро 2мм Родиум Обложени Искра Сече Јаже Синџир Ѓердан (16 30 Инчен) Бела 20 Инчен Италијански накит подароци. ● Совршен подарок за мама тато баба ќерка сестра или нана За неговата или нејзината годишнина Роденден Божиќ денот на Вљубените свадба лилјак мицва доаѓа подарок подготвен во кутија за накит. ● Убав накит за жени и мажи изработен со цврсти метали со печат 10к 14к жолто злато бело злато или 925 сребро. За ваше целосно задоволство ние нудиме 45 ден парите назад гуа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Прстени За Жени Прстени За Жени Прстени Од Кристал Костими За Ноќта На Вештерките За Жени Златни Прстени Модни Прстени Легура
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Прстени За Жени Прстени За Жени Прстени Од Кристал Костими За Ноќта На Вештерките За Жени Златни Прстени Модни Прстени Легура

Големина : 7 Обем : 55мм / 2.17 "Дијаметар : 17.4 мм / 0.69" Прстени За Жени Кристал Прстени Ноќта На Вештерките Носи

DEN 3.33