• Свеж
Барови, Бадем И Кајсија, Без Глутен, 1,4 мл, Снек Барови

Барови, Бадем И Кајсија, Без Глутен, 1,4 мл, Снек Барови

Buyers rating:
DEN 239.84

Од стоката

Сите најдобри делови од мешавината на патеки, избрани и врзани заедно со малку мед за бар со овошје и ореви во кои можете да уживате на или надвор од патеката. Избрана вкусови : бадем, кајсија и кокос. 0г транс масти. Глутен слободен. Кошер. Низок натриум. Не-ГМО.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.