• Свеж
Во спомен на сакана сопруга и мајка. 26 февруари 1864 година. [Врзана Кожа]

Во спомен на сакана сопруга и мајка. 26 февруари 1864 година. [Врзана Кожа]

Buyers rating:
DEN 626.88

Од стоката

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Повеќе Слики" и Известете Не За Вашиот Избор преку е-пошта. Презентирајќи Извонредно Издание Врзано За Кожа, стручно изработено од престижната организација "Ретко Библио" со Оригинална Природна Кожа која грациозно ги краси ' рбетот и аглите. Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Втиснување На заоблениот ' рбет дава уметнички талент. Ова ремек-дело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроценливото водство на оригиналното издание објавено пред многу години во 1864 година. Ако тоа е мулти волумен во собата, тогаш тоа е само еден волумен, ако сакате да нарачате одредена или сите количини може да не контактирате. Содржината на оваа книга е претставена во класично црно-бело. Неговата издржливост е обезбедена преку прецизна техника на врзување за шиење, подобрувајќи ја нејзината долговечност. Втиснат на хартија со врвен квалитет. Тим од професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја нејзината содржина без промена. Поради гроздобер природата на овие книги, секоја страница е рачно обновена за читливост. Меѓутоа, во одредени случаи, повремена заматеност, исчезнати сегменти или слаби црни дамки може да опстојуваат. Искрено се надеваме на вашето разбирање за предизвиците со кои се соочивме со овие книги. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме. Нашата намера е уште еднаш да го понудиме овој вреден ресурс. Со нетрпение ги очекуваме вашите повратни информации, надевајќи се дека ќе ви бидат привлечни и великодушно ќе ги споделите вашите мисли и препораки. Ланг : - енг, Страници 154, Печати На Барање. Одрекување од производ : Ве Молиме да бидете информирани дека, поради вродената природа на кожата како природен материјал, може да се забележат мали промени во бојата или текстурни варијации. Истражете ГО ФОЛИО ИЗДАНИЕТО (12х19 Инчи) : Достапно на Барање. Во спомен на сакана сопруга и мајка. 26 февруари 1864 година. 1864 [Кожа Врзани].

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Списанието Обединета служба: со кои Се вградени Списанието Армија и морнарица и Поморски и воен весник. Волумен Април-Јуни [Кожен]
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Списанието Обединета служба: со кои Се вградени Списанието Армија и морнарица и Поморски и воен весник. Волумен Април-Јуни [Кожен]

Кожено издание Јазик : Англиски Волумен : 1866 АприлЈуни Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист п�

DEN 3.33