• Свеж
Момци на чудо нација, потресени тексас фармерки, пакет, големини 4-18

Момци на чудо нација, потресени тексас фармерки, пакет, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 239.68

Од стоката

Сакаше : Уште еден одличен пар фармерки за неговата гардероба. Овие потресени фармерки со права нозе од Wonder Nation имаат темно миење, потресен изглед. Изработена во удобна мешавина од памук со малку истегнување за лесно движење. Завршено со повеќе џебови за да се одржат најважни работи и јамки за појас за вклопување во престој. Кул фармерките се совршени со неговите омилени врвови за обичен изглед. Само на. Материјал : 68% памук/28% полиестер/3% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Одговара : Права нога. Затворање : Сокриен поштенски патент со прицврстување на копчето. Џебови : 2 странични џебови; 1 мини џеб на предни монети; 2 џебови за лепенка. Докажано дете тешко : дизајнирано со прилагодлива половината за совршено вклопување и долго абење. Карактеристики : потресени; јамки на појас. Запалените фармерки со права нозе за момчиња од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Avril II Canvas Art по пекара во боја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Avril II Canvas Art по пекара во боја

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

DEN 0.67