• Свеж
Сумитомо средба на 245 75R 111V гума за лесен камион

Сумитомо средба на 245 75R 111V гума за лесен камион

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Средбата во е-теренска гума дизајнирана за употреба на CUV, SUV, лесни камиони и комбиња и им нуди на возачите на и надвор од патот, заедно со гаранција со ограничен живот од 60,000 милји. Сезона, сеопфатна шара. Црн страничен allид. Ограничен производител со ограничена гаранција од 60,000 милји за метрички и големини на ЛТ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Falken - Wildpeak H T - LT285 75R E 126 123S
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Falken - Wildpeak H T - LT285 75R E 126 123S

Страничен allид : Black Wallut Qg : 500 A BPART број : 28800611 мултибранови латерални сипови Четири големи опкружени дире�

DEN 2624.00