• Свеж
Master Carton SWW SWS BSF Wcanopy Blue WLM NTL4PKM01

Master Carton SWW SWS BSF Wcanopy Blue WLM NTL4PKM01

Buyers rating:
DEN 479.84

Од стоката

Воведете го вашето бебе на базенот со пливањето бебе, пролетно лебдено сонце крошна бебе плови! Пловерот за бебиња е дизајниран да обезбеди поудобно и безбедно искуство во воведување на вода за вашето дете и е единствениот плови за базени за бебиња со патентирана внатрешна пролет околу надворешниот раб за додадена стабилност во водата. Отстранливата сонце крошна обезбедува заштита од сенка и UPF 50+. Погледнете ги страничните странични мрежи на крошна ви помагаат да одржувате контакт со очите со вашето бебе во секое време, така што никогаш не пропуштате свирка или насмевка бидејќи вашето бебе за прв пат го доживува ова водено нов свет! Инфлацијата покриена со ткаенини додава издржливост, а мекото седиште за мрежи со безбедни дупки за нозе обезбедува удобност. Широката база, безбедносните вентили за деца и двојните воздушни комори ја подобруваат безбедноста. Вклучува простор за играње мрежи за прскање и играње со играчки. Кога не е во употреба, бебето Пролетта лебди Сонцето крошна се склопува во три компактни кругови, што го прави удобен за складирање и патување. Приближни свиткани димензии : 13 "L x 13 " W x 3 "H. Приближни надуени димензии : 34 " L x 30 "W x 20.5 " H. Препорачано за бебиња на возраст од 9-24 месеци. Вклучува тота за носење. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Салон за базен за флип базен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Салон за базен за флип базен

Поставете ги чевлите и ставете ги нозете со дневната дневна базен со флип! Оваа пространа надувување ба�

DEN 2239.84
Најдобар избор производи гигантски виножито надувување на еднорог базен плови играчка на отворено забава вода пливање плови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Најдобар избор производи гигантски виножито надувување на еднорог базен плови играчка на отворено забава вода пливање плови

Капацитет на спортска тежина : 400 фунти Спецификации : Не е потребно собрание Вклучени лепенка и лепак Ди

DEN 2.00
Pac Man Float Set
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Pac Man Float Set

Официјално лиценцираниот сет на плови Pac Man вклучува и Pac Man и "Blinky " Ghost, секој мерки долги три метри...

DEN 591.84
Надувување ајкула бебе плови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Надувување ајкула бебе плови

Пливањето со ајкули е уште позабавно и возбудливо на овој шарен плови од ајкула Овој лесен за навлегува�

DEN 319.84
Океан сина пена базен плови, жолт
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Океан сина пена базен плови, жолт

Океанската сина пена салон е конструирана со затворена ќелија и плови нема да пукне или изгуби воздух...

DEN 1679.84