• Свеж
Неутип ПУ трпезариски столици модерен стол сет од 4, орев

Неутип ПУ трпезариски столици модерен стол сет од 4, орев

Buyers rating:
DEN 3029.12

Од стоката

Неутопскиот стол за јадење е изработен од PU материјал, кој е многу тежок и може да носи 250 bs. Заштита на животната средина Е0 Е0 ЛЕПЕЛ НА ВИСОКИОТ ТЕМПЕРМАРНОСТ, заштита на животната средина и не е лесна за дегумирање. Избраната луда коњска кожа е избран, мек и пријателски за кожата, со уникатни обрасци, отпорен на абење и лесен за чистење. Поддршката е изработена од железо нано со висока температура спреј, кој е стабилен и цврст, отпорен на абење, анти-лизгање и не се превртува, а нем не го оштетува подот. Единствена форма : со потпирач за грб, дизајн поддржувач на лак, ергономски, повеќе фитинг на половината и не е уморен откако ќе седите долго време. PU кожен материјал : мека и пријателска за кожата, уникатна шема, отпорна на абење, лесен за чистење. Голем капацитет на лежиште : со трајни нозе од дрво, стабилни и цврсти. Отпорен на неми и носење : нем и анти-лизгачка подлога за нозе, отпорна на абење и анти-лизгање, без превртување и нем без да го оштетите подот. Добра услуга : Целосна наплата или бесплатна замена за огледало (и) оштетени при пристигнувањето, не е потребно враќање, едноставно испратете ни неколку слики преку порака за да го прикажете оштетеното огледало (и).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Колекцијата за декорирање на домашни куќи, моден колчен накит и шминка мачка врамени giclee текстуризирана уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Колекцијата за декорирање на домашни куќи, моден колчен накит и шминка мачка врамени giclee текстуризирана уметност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 239.84
Пилот мотоспорт транс.урбан јакна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пилот мотоспорт транс.урбан јакна

Пилотот Транс Конструиран е од 600 D NPF, 1680 D балистичка NPF и Flexdura надворешна обвивка со внатрешна обвивка в�

DEN 3247.84
[2-Packplus] Напредно влијание Флексибилни случаи на тенок браник TPU плус заштитени заштитени стаклени екрани за iPhone iPhone
  • Свеж
Оценка на купувачите:

[2-Packplus] Напредно влијание Флексибилни случаи на тенок браник TPU плус заштитени заштитени стаклени екрани за iPhone iPhone

Ние го собравме ова основно мене [2пакет] за вашиот i Phone 7 / i Phone 8, кој содржи 2 случаи со 2 заштитници на ек�

DEN 0.67
Монтреал Канадиенс® - Ше Вебер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Монтреал Канадиенс® - Ше Вебер

Секој има омилен филм; Телевизиска емисија; Бенд или спортски тим Без разлика дали сакате актер; лик или

DEN 799.84
Chic Women's Plus Plust Stright на Jeanан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Chic Women's Plus Plust Stright на Jeanан

Во животот и во вашата гардероба, ништо не се чувствува прилично добро како да се биде пријатно со стило�

DEN 638.40