• Свеж
Гербер Органски бебиња за момчиња за момчиња, 18-парчиња

Гербер Органски бебиња за момчиња за момчиња, 18-парчиња

Buyers rating:
DEN 534.72

Од стоката

Дајте му на вашата најсилна сакана личност внимателен и практичен подарок со овој пакет за лежење од 18 парчиња! Овој пакет вклучува еден сет за земање дома, два пара панталони, три каросерии за брендот, три капачиња, три тери биб и четири фланели кои примаат ќебиња. Организаторите на брендот „Организацијата“ имаат деколте за проширување на рамото и високо-позиционирани прилепувања за полесни промени. Панталоните се дизајнирани за лесно и исклучени, исто така, со нежни еластични ленти за половината и влечење. Капаците имаат меки манжетни за удобност, а Тери Бибс се супер меки и апсорбирачки. Секое ќебе со фланел е со големина на 30 ”x 40”, совршена големина за бебе. Овие ќебиња се разноврсни и може да се користат во затворено и надвор. Секое парче во сетот е направено со памук со органски влакна за здрава планета и среќно бебе. Секое парче во овој сет е машината што може да се мие и машината што може да се исуши за ваша погодност. Дајте го овој сет на следниот туш за бебиња на кој присуствувате! Вклучува еден сет за земање дома, два пара панталони, три каросерии на брендот, три капачиња, три тери биб и четири фланели кои примаат ќебиња. Облека дизајнирана за лесно вклучување и исклучување. Библиите се меки и апсорбираат. Уметноста е отпечаток и отпечаток на отпадоци. Уметноста на БиБС е вез и 3Д апликација. Фланелните ќебиња се 30 "x 30". Машинско миење / сушење суво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Подарок за бебиња за бебиња со мала круша, вклучува книга за бебиња од виножито, глинено печатење и дрвени пресвртници, подароци
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Подарок за бебиња за бебиња со мала круша, вклучува книга за бебиња од виножито, глинено печатење и дрвени пресвртници, подароци

Барате совршен подарок за туширање за бебиња? Новиот подарок за бебиња на мали круши има сè што ви треба

DEN 207.84
Сет за облека за бебиња од бамбини
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет за облека за бебиња од бамбини

Лајт Бамбини се постави совршено за секое новороденче направено од мека и пријатна облека за бебиња од �

DEN 1744.00
Сет на новородено момче од момче
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет на новородено момче од момче

Измешајте и совпаѓајте се со ова мое дете новородено бебе момче Меките белезници од памук се од суштинс�

DEN 0.33
Петит Лем бебе момче краток сет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Петит Лем бебе момче краток сет

Овој сет на неутрален стил е идеален за плејдати и излети Одликувајќи се со суптилен, слабо печатење и к�

DEN 3.00