• Свеж
КРАЈБРЕЖНА МАСИЧКА ЗА КАФЕ -

КРАЈБРЕЖНА МАСИЧКА ЗА КАФЕ -

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Индустриски оригинал од раните 1900-ти некогаш се користел за транспорт на мебел, ткаенина и материјали низ фабричкиот под. Количката е направена од цврст брест, а тркалата се антички метал. Ширина на производот 43,4 Длабочина 28,4 Висина 12,3 Инчи индустриски оригинал од раните 1900-ти некогаш се користел за транспорт на мебел, ткаенина и материјали низ фабричкиот под. Количката е направена од цврст брест, а тркалата се антички метал. * Количка Табела (1).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Самиот Кафе Маса Во Собата Топола Иверица Маса Железо Рамка Редење Троседот И Каучот Крајот Странични Маси За Дневна Соба, Спална
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Самиот Кафе Маса Во Собата Топола Иверица Маса Железо Рамка Редење Троседот И Каучот Крајот Странични Маси За Дневна Соба, Спална

Овој сет од 3 масички зрачи со гроздобер шарм и ќе направи карактеристичен додаток на вашиот домашен дек

DEN 0.67
Флеш Мебел Брок Отворено Ниво Двор Масичка За Кафе Комерцијално Одделение Црна Масичка За Палуба, Трем или Покрај Базен - Челична
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Флеш Мебел Брок Отворено Ниво Двор Масичка За Кафе Комерцијално Одделение Црна Масичка За Палуба, Трем или Покрај Базен - Челична

Поминете повеќе време на отворено со ажурираниот стил на оваа 2 нивоа масичка за кафе во двор Без разлик�

DEN 2.67
Акме Лони Масичка За Кафе, Повеќе Бои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Акме Лони Масичка За Кафе, Повеќе Бои

Максимизирајте го вашиот простор за живеење со атрактивната Масичка За Кафе Лони Дизајнирана и за функ�

DEN 1115.04
Погодност Концепти Мисија Кафе Маса
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Погодност Концепти Мисија Кафе Маса

Мисија Масичка За Кафе, Еспресо Масичката За Мисија Со Полица по Практични Концепти е одличен додаток н�

DEN 2.67
Модвеј Штафетна Масичка Во Сребро
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модвеј Штафетна Масичка Во Сребро

Осветлете го вашиот простор за живеење со модерен дизајн на Релејната Тркалезна Масичка Четкана сребре

DEN 2.67
Масичка За Кафе Хадсон И Канал Вајлда
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Масичка За Кафе Хадсон И Канал Вајлда

Ја заменивте старата троседот на баба со остар модерен пресек Сега проверете дали остатокот од вашата д

DEN 5104.00
Основната Масичка За Кафе
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Основната Масичка За Кафе

Создадете оаза што ви овозможува да избегате од хиперповрзаниот свет со Еколошката Есенцијална Масичк�

DEN 0.33