• Свеж
Ekena Millwork 12 W 48 H TRUE FIT PVC SINE PALLE PANEL HERRINGBONE модерен стил фиксни ролетни за монтирање, суво грозје кафеава

Ekena Millwork 12 W 48 H TRUE FIT PVC SINE PALLE PANEL HERRINGBONE модерен стил фиксни ролетни за монтирање, суво грозје кафеава

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведен од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови, е бесплатно за одржување и доаѓа со гаранција за живот. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 15 w 38 h Americraft Два еднакви надворешни розови за надворешни работи, вистинските дрвени ролетни, престолнини
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ekena Millwork 15 w 38 h Americraft Два еднакви надворешни розови за надворешни работи, вистинските дрвени ролетни, престолнини

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 0.33
Ekena Millwork 1 2 W 60 H Средно-Америка винил, стандардна големина на катедралата на горниот центар Мулион, Отворете го затворениот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ekena Millwork 1 2 W 60 H Средно-Америка винил, стандардна големина на катедралата на горниот центар Мулион, Отворете го затворениот

Облечете ги прозорците со нашите винилни ролетни Нашиот избор го вклучува популарниот блендер за прозо

DEN 1.33