• Свеж
Ксинхуадш Доказ За Истекување Покријте Добра Затегнатост Ефективни Силиконски Преносни Тоалети За Патување Контејнер Гаџет За Бања Со Ракави Против истекување

Ксинхуадш Доказ За Истекување Покријте Добра Затегнатост Ефективни Силиконски Преносни Тоалети За Патување Контејнер Гаџет За

Buyers rating:
DEN 223.84

Од стоката

Опис : со својата мека еластичност и силно истегнување, ракавот отпорен на истекување е погоден за широк спектар на големини на шишиња без да се тркала на себе, и е многу тежок и издржлив долго време.Дизајнирани да бидат отпорни на истекување, овие ракави се погодни за повеќето контејнери за патување во вашиот багаж, како што се шишиња со шампон, балсами, лак за коса, козметика итн. спречување на протекување на шампон во вашиот багаж и clothing.It изработен е од силиконски материјал.Капакот за заштита од истекување е во должина од 7,5 см и 3,9 см во diameter.It не е погоден само за патување, туку и за околу вашиот дом.Име на ставка : Материјал За Покривање Отпорен На Истекување : Силиконски Карактеристики : Лесен За Инсталирање, Издржлив, Еднобоен, Еколошки детали За големина : Должина : 7,5 см/2,95" (Прибл.) Дијаметар : 3,9 см/1,54" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Капак Отпорен на Истекување тоа не е погодно само за патување, туку и за околу вашиот дом.3 бои Сина, Жолта, Розова, додадете одлична забава и бои во семејството. Со својата мека еластичност и силно истегнување, ракавот отпорен на истекување е погоден за широк спектар на големини на шишиња без да се тркала на себе, и е многу тврд и издржлив долго време. Ракавот отпорен на истекување е мек, флексибилен и многу еластичен и одговара на широк спектар на големини на шишиња без да се тркала на себе, тој е многу тврд и издржлив и ќе трае долго време. Одликувајќи се со мека еластичност и силно истегнување за да одговара на широк спектар на големини на шишиња без да се тркала на себе, ракавот отпорен на истекување е исклучително тврд и издржлив и ќе трае долго време. Разновидно Складирање отпорно На Истекување-Совршено За замрзнувач и фрижидер, како и за суво и течно складирање, како што се житарки, бонбони, овошје, кисели краставички, салата, млеко и смути, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Јухаи Патување Шише Покритие Мека Висока Еластичност Храна Одделение Флексибилни Истекување-доказ силиконски Тоалети Безбедност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јухаи Патување Шише Покритие Мека Висока Еластичност Храна Одделение Флексибилни Истекување-доказ силиконски Тоалети Безбедност

Опис : материјалот за Храна се користи за овој капак за шишиња за патување, кој е многу еластичен и цврст,

DEN 223.84
Шишиња Со Прскање Шише За Патување И Држач За Приврзок За Клучеви Празни Шишиња Што Може Да Се Полнат За Дезинфекција На Раце
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шишиња Со Прскање Шише За Патување И Држач За Приврзок За Клучеви Празни Шишиња Што Може Да Се Полнат За Дезинфекција На Раце

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Патување Шише И Држач За Клучеви Полнење Празни Шиши

DEN 191.84
Мали Шишиња За Прскање Пумпа Капа За Прскање Атомизатор Фино Господине Шише Со Спреј За Есенцијални Масла Топло
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мали Шишиња За Прскање Пумпа Капа За Прскање Атомизатор Фино Господине Шише Со Спреј За Есенцијални Масла Топло

Карактеристики : Пренослива Големина : шишињата со мини спреј со фина магла се компактни и лесни за носе�

DEN 239.84
15 30 50мл Преносно Шише Со Лосион Мини Пластично Шише За Патување Суштина Шише За Складирање Вакуум Емулзија Шише За Козметика
  • Свеж
Оценка на купувачите:

15 30 50мл Преносно Шише Со Лосион Мини Пластично Шише За Патување Суштина Шише За Складирање Вакуум Емулзија Шише За Козметика

Опис Овој сет вклучува 3 парчиња шишиња за патување со различна големина Овие шишиња за патување се напр

DEN 1.00
50мл Транспарентна Сребрена Безвоздушна Пумпа Шише Прес Крем Тегла Емулзија Шише Лосион Пластични Шишиња Козметичко Шише Емулсио
  • Свеж
Оценка на купувачите:

50мл Транспарентна Сребрена Безвоздушна Пумпа Шише Прес Крем Тегла Емулзија Шише Лосион Пластични Шишиња Козметичко Шише Емулсио

Описr r.овој производ е транспарентен диспензер за сребрена емулзија од 50мл Ја издава вистинската колич�

DEN 203.84
100мл Пластични Контејнери За Шминкање Шишиња Со Спреј Држач За Складирање Козметика Шише За Патување Пренослив Диспензер За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

100мл Пластични Контејнери За Шминкање Шишиња Со Спреј Држач За Складирање Козметика Шише За Патување Пренослив Диспензер За

Опис Оваа ставка е комплет од 10 парчиња шише со диспензерот Изработен од врвен материјал за издржлива и

DEN 248.32
Сектор од 90 мл Празно Шише За Патување Силиконско Козметичко Шише Преносливо Козметичко Шише (Розово, Светло Сиво, Виолетово,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сектор од 90 мл Празно Шише За Патување Силиконско Козметичко Шише Преносливо Козметичко Шише (Розово, Светло Сиво, Виолетово,

Опис Овие празни шишиња се дизајнирани да пренесуваат или држат козметички лосиони кои се користат сек�

DEN 207.84