• Свеж
3-парчиња Longoria Homemaison jacquard кујна завеса поставена внатре w in. L во природна беж

3-парчиња Longoria Homemaison jacquard кујна завеса поставена внатре w in. L во природна беж

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Веднаш освежете ги прозорците во кујната со овој сет за кујнски завеси. Вклучува 2 завеси на панелот за прозорци. Мода и функција, со овие високи перформанси и за заштита на приватноста за заштита на прозорците. Различни бои на шема се достапни за вашата точна набавка, кликнете на копчето за боја за да видите детална референца. Машината што може да се мие и може да се исуши за лесна нега. Нема намалување, нема боја што згаснува и нема разоткривање по миењето. Купувајте со доверба. Донесуваме уникатни, чудесни, инспиративни, производи за домашно решение на нашите среќни клиенти повеќе од 25 години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Основи на стилови Долги завеси за затемнување за спална соба вкупно блокирање на светлина термички изолирани наредени)
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Основи на стилови Долги завеси за затемнување за спална соба вкупно блокирање на светлина термички изолирани наредени)

84 инчи долги завеси за затемнување за спална соба 100% вкупно блокирање на светлина, термички изолирани о�

DEN 2.00
Чиста парови на панел за завеси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чиста парови на панел за завеси

Веднаш ажурирајте го вашиот украс за дома со текстурирани чисти панели за завеси Чиста парови на панело

DEN 149.44
Дома геометриски везени чиста чиста Габриел Громатска горната прозорец завеси, сет од 2, повеќе големини и бои на располагање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дома геометриски везени чиста чиста Габриел Громатска горната прозорец завеси, сет од 2, повеќе големини и бои на располагање

Ажурирајте го вашиот домашен декор со vcny home геометриски везени чиста габриела grommet на горните прозорци �

DEN 431.84
Миријам кујнски завеси поставени нивоа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Миријам кујнски завеси поставени нивоа

Завршивте со таа античка завеса, сакате свеж поп стил, ладен изглед и изненадувачки поздрав на топол диз

DEN 0.33
Fortune Grommet го горниот прозорец панел
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Fortune Grommet го горниот прозорец панел

Овој панел за прозорци на Fortune ќе направи убав додаток во вашиот дом и е машински миење за погодност Fortune

DEN 1.00
Панел за термалогика Кели Громет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Панел за термалогика Кели Громет

Ажурирајте го вашиот домашен декор со термичките громски панели на Cely Blackout во бела и сива боја, две трен�

DEN 1.67
Наоми лента кујна завеса и сет на ниво
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Наоми лента кујна завеса и сет на ниво

Донесете свеж, модерен и елегантен изглед на секоја просторија со оваа мала завеса за кујнски прозорец �

DEN 223.84