• Свеж
Патување Колекција Женски Камбер Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи

Патување Колекција Женски Камбер Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Стил на привлекување внимание што ќе сакате да го носите секој ден, Колекцијата Камбер По Патување. Оваа лизгачка пета содржи вегански кожни горни делови детални со рушинг и отворен прст. Супер поддржувачко подножје од пена за Удобност од 4 мм, го завршува дизајнот за удобно, но покачено вклопување. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

КОЛЕКЦИЈА Женски Црн Фестониран Лак Со Лак Со Акцент Обложен Танзи Со Шилести Прсти Се Лизга на Пумпи за Облекување 7. M
  • Свеж
Оценка на купувачите:

КОЛЕКЦИЈА Женски Црн Фестониран Лак Со Лак Со Акцент Обложен Танзи Со Шилести Прсти Се Лизга на Пумпи за Облекување 7. M

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчињ�

DEN 560.00
Воблинг Женски Фустан Чевли Стилето Пумпи Лизгање На Потпетици Работа Канцеларија Чевли Елегантен Зашилен Прст Лесен Жолт 5.5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Воблинг Женски Фустан Чевли Стилето Пумпи Лизгање На Потпетици Работа Канцеларија Чевли Елегантен Зашилен Прст Лесен Жолт 5.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Чевли За Облекување, Пумпи, Потп�

DEN 639.84
Кајануо Сандали Со Високи Потпетици Клиренс Летни Женски Сандали Женски Чевли Обични Вкрстени Ремени Супер Високи Потпетици
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајануо Сандали Со Високи Потпетици Клиренс Летни Женски Сандали Женски Чевли Обични Вкрстени Ремени Супер Високи Потпетици

Женски Чевли Обични Вкрстени Ремени Супер Високи Потпетици Црни Сандали Во Римски Стил Стилтоснота : Би

DEN 3.33
Воблинг Жени Сандали Со Високи Потпетици Потпетици За Ремени За Глуждот Фустан Со Отворени прсти Жените Пумпаат Лесни Чевли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Воблинг Жени Сандали Со Високи Потпетици Потпетици За Ремени За Глуждот Фустан Со Отворени прсти Жените Пумпаат Лесни Чевли

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Сандали Со Потпетици, Сандали Со Високи Потпетици, Потпет�

DEN 319.84
Лацихоп Женски Пумпи Чевли За Фустан Со Зашилени Прсти Се Лизгаат На Штикли Од Стилето Забава Лесна Удобност Висока Пета Црна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лацихоп Женски Пумпи Чевли За Фустан Со Зашилени Прсти Се Лизгаат На Штикли Од Стилето Забава Лесна Удобност Висока Пета Црна

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Чевли За Облекување, Пумпи, Пумп�

DEN 1.67
Дами Против Лизгање Чевли За Фустани Со Високи Потпетици Формално Лесно Лизгање На Чевли За Пумпа За Венчаници Црн 5.5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дами Против Лизгање Чевли За Фустани Со Високи Потпетици Формално Лесно Лизгање На Чевли За Пумпа За Венчаници Црн 5.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Чевли За Облекување, Пумпи, Пумп�

DEN 383.84
Лејсихоп Лејди Травел Елегантни Пумпи Со Зашилени Прсти Женско Секојдневно Лизгање Против Лизгање На Слајд Сандала Лесни Стилети
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лејсихоп Лејди Травел Елегантни Пумпи Со Зашилени Прсти Женско Секојдневно Лизгање Против Лизгање На Слајд Сандала Лесни Стилети

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Дами : Потпетици Сандали, Стилети Сандали, Летни Забави Тип На Пумпа : Еднобој

DEN 2.33
Санвиглор Жените Пумпи Стилето Високи Потпетици Чевли Со Зашилени Прсти Свадба Лесна Мода Удобност Лизгање На Црно 5.5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Санвиглор Жените Пумпи Стилето Високи Потпетици Чевли Со Зашилени Прсти Свадба Лесна Мода Удобност Лизгање На Црно 5.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Чевли За Облекување, Пумпи, Висо�

DEN 335.84