• Свеж
Лилвигор Зимски Екран На Допир Топли Ракавици, Водоотпорни Ветроупорни Спортски Ракавици Против Лизгање За Возење Велосипед Трчање Пешачење Качување Скијање Спо?

Лилвигор Зимски Екран На Допир Топли Ракавици, Водоотпорни Ветроупорни Спортски Ракавици Против Лизгање За Возење Велосипед

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Лилвигор Зимски Екран На Допир Топли Ракавици. ● ТОПОЛ И УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : топлите и удобни врвни еластични ткаенини ги прават спортските ракавици на отворено нула-пилинг, дишење, издржливост, фитил, антистатичка функција и совршено се вклопуваат. Екран НА ДОПИР СО ЧУВСТВИТЕЛЕН ВРВ на ПРСТОТ : Материјалот на палецот, средниот и показалецот е достапен за екранот на допир додека го користите мобилниот телефон или таблет компјутерот без да ги соблечете ракавиците. Доволно чувствителни за да напишете брза порака или. зумирајте/одзумирајте на ВАШАТА ГПС-карта, дури и со една рака. Водоотпорен ВЕТРОУПОРЕН И РАЗНОВРСЕН СТИЛ : ракавиците се водоотпорни и ветроупорни, Но СЕ МАЛКУ ВОДООТПОРНИ (водоотпорни), не можат да се користат за обилни денови на дожд или да бидат целосно натопени во вода. И овие топли спортски ракавици може да се користат како редовни. ракавици и погодни за возење велосипед трчање голф возење качување пешачење и спортови на отворено во сите сезони.`+ ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА АНГ НЕЛИЗГАЧКИ СИЛИКОНСКИ ДИЗАЈН : на задниот дел од Ракавиците има патент, така што можете да ги прилагодите големини за удобно да одговараат на вашите раце. И со анти-лизгачки силиконски дизајн на дланката ви обезбедува сигурно држење на кормилото подобро. на тешкиот пат. Најдобар избор за спортови на отворено. ВОДООТПОРЕН ВЕТРОУПОРЕН И РАЗНОВРСЕН СТИЛ. ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА АНГ НЕЛИЗГАЧКИ СИЛИКОНСКИ ДИЗАЈН. ТОПОЛ И УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пар Мажи Прсти Ракавици Камуфлажа Анти Лизгање Згуснување Екран На Допир Зимски Ладно Отпорни Ракавици За Возење Велосипед
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пар Мажи Прсти Ракавици Камуфлажа Анти Лизгање Згуснување Екран На Допир Зимски Ладно Отпорни Ракавици За Возење Велосипед

Опис : Одликувајќи се со чувствителна функција на екранот на допир, овој пар ракавици ќе ви помогне да го

DEN 0.33
Загреани Ракавици За Мажи Жени, Водоотпорни Мотоцикли На Допир Ракавици Со Екран На Допир Со Батерии Артритис Рацете Потопло
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Загреани Ракавици За Мажи Жени, Водоотпорни Мотоцикли На Допир Ракавици Со Екран На Допир Со Батерии Артритис Рацете Потопло

Загреана Ракавица : должина На Ракавица 30см, ширина 12см, должина на прст 10смбатерија : 7.4 V, 3500m Ah, 18.5 Wh Low : 40�

DEN 1039.84
Наредени Руно Мали Белезници Деца Зимски Топли Ракавици Детски Скијачки Ракавици Водоотпорен Снег Бебешки Ракавици За Момчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Наредени Руно Мали Белезници Деца Зимски Топли Ракавици Детски Скијачки Ракавици Водоотпорен Снег Бебешки Ракавици За Момчиња

КВЗНДЗГР Обложени Руно Мали Белезници Деца Зимски Топли Ракавици Детски Ски Ракавици Водоотпорен Снег

DEN 207.84
Фесфес Мали Девојчиња Момчиња Спортски Ракавици Деца Скијачки Ракавици Зимски Снежни Ракавици Водоотпорни Ветроупорни Деца Топли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фесфес Мали Девојчиња Момчиња Спортски Ракавици Деца Скијачки Ракавици Зимски Снежни Ракавици Водоотпорни Ветроупорни Деца Топли

Мали Девојчиња Момчиња Снежни Ракавици Деца Скијачки Зимски Ракавици Водоотпорни Ветроупорни Деца Топ

DEN 2.33
Женски Гроздобер Флип Белезници
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Гроздобер Флип Белезници

Muk luks® Женските Гроздобер Флип Белезници ќе ве одржуваат стилски и топли цела зима Дизајнирани за мулти�

DEN 287.84
Хајхајуп Зимски Топли Ракавици Дами Цртан Филм Задебелени Плетени Велосипедски Ракавици Белезници За Жени Студено Време Загреана
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хајхајуп Зимски Топли Ракавици Дами Цртан Филм Задебелени Плетени Велосипедски Ракавици Белезници За Жени Студено Време Загреана

Зимски Топли Ракавици Дами Цртан Филм Задебелено Руно Плетени Велосипедски Ракавици Белезници За Жени

DEN 0.33
Кунју Пар Женски Ракавици Екран На Допир Деликатна Манжетна За Везење Тенка Фит Ветроупорна Чувајте Топла Облека Додатоци Термичка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кунју Пар Женски Ракавици Екран На Допир Деликатна Манжетна За Везење Тенка Фит Ветроупорна Чувајте Топла Облека Додатоци Термичка

Опис : Се Карактеризира со дизајн со целосен прст, овие зимски ракавици ќе обезбедат топлина на вашите р�

DEN 223.84
Cptfadh жените Девојка белезници и ракавици за зима Плетени Рака Без Прсти Задржи Топло Зимски Ракавици Мека Топло Белезници
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Cptfadh жените Девојка белезници и ракавици за зима Плетени Рака Без Прсти Задржи Топло Зимски Ракавици Мека Топло Белезници

Жени Девојка Плетена Рака Без Прсти Чувајте Топли Зимски Ракавици Меки Топли Белезници Карактеристика

DEN 2.33