• Свеж
Ришелје 14027-П. Н. Е. 60 Долга Двојна Двојна Двојна Патека За Врати До Килограми

Ришелје 14027-П. Н. Е. 60 Долга Двојна Двојна Двојна Патека За Врати До Килограми

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Карактеристики : Дизајниран да монтира двојна двојна врата на плакарот целиот метален дизајн за долготрајна издржливост ги вклучува сите потребни хардверски спецификации за монтирање : Должина : 60 "Дебелина На Вратата : 1" до 1-3/8"Максимална Тежина На Вратата : 30 фунти.Материјал : Варијации На Челични Производи : 14025-П.н. е. : 48 Инчи Двојна Двојна Двојна Патека за Врати до 30 Фунти 14027-П. н. е. (Овој Модел) : 60 Инчи Двојна Двојна Двојна Патека за Врати до 30 Фунти 14028-П. н. е. : 72 Инчи Двојна Двојна Патека За Врати До 30 Фунти Ришелје 14027-П. н. е. Колекција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Цврсти Француски Двојни Врати
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Цврсти Француски Двојни Врати

СЛАБЕЕЊЕ НА ЗВУКОТ Од друга страна ви овозможува да заштедите 35 % повеќе топлина и да заштедите до 20% на с

DEN 1.67
Спектар Вудшир Хармоника Преклопна Врата Одговара 48 широк 96 високо Цврсто Јадро Винил Ламинат МДФ Светлина Даб Боја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Спектар Вудшир Хармоника Преклопна Врата Одговара 48 широк 96 високо Цврсто Јадро Винил Ламинат МДФ Светлина Даб Боја

Вратите на вудшир се во стил на хармоника со панели поврзани континуирано долж горниот и долниот дел со

DEN 15999.84
5Од 1 П Норфолк Тркалезна Розета
  • Свеж
Оценка на купувачите:

5Од 1 П Норфолк Тркалезна Розета

Зголемете ја вредноста на вашиот дом со ниска цена лесно инсталирана розета создавајќи безвременска фо

DEN 4735.36
Лизгачки Француски Двојни Џебни Врати
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лизгачки Француски Двојни Џебни Врати

Дебелината на плочата на вратата е 1 9 / 16" Направена од висококвалитетно дрво и МДФ, оваа врата има прекра

DEN 15679.84
Спектар Вудшир Хармоника Преклопна Врата Одговара на 36широк 80високо Цврсто Јадро Винил Ламинат Мдф Природен Даб Боја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Спектар Вудшир Хармоника Преклопна Врата Одговара на 36широк 80високо Цврсто Јадро Винил Ламинат Мдф Природен Даб Боја

Вратите на вудшир се во стил на хармоника со панели поврзани континуирано долж горниот и долниот дел со

DEN 1.33
Лизгачка Француска Џебна Врата
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лизгачка Француска Џебна Врата

Овој тип на врата не само што заштедува простор туку може да ги реши и проблемите, особено во тесни точк�

DEN 1263.84