• Свеж
Бурни Бран Бања Килими Постави Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот

Бурни Бран Бања Килими Постави Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот

Buyers rating:
DEN 191.84

Од стоката

Материјал : Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Големина : 3 парче Бања мат сет вклучени : 1 х Бања Мат : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контура Мат : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капакот На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см.Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи.Убав Подарок за Вашиот Пријател и Семејство. Материјал : Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога. Големина : 3 парче Бања мат сет вклучени : 1 х Бања Мат : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контура Мат : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капакот На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см. Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи. Убав Подарок за Вашиот Пријател и Семејство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

За Бања Решетката Удар-Пигмент Хартија Мултифункционален Пешкир Решетката Виси Складирање Кујна Домаќинство И Организатори
  • Свеж
Оценка на купувачите:

За Бања Решетката Удар-Пигмент Хартија Мултифункционален Пешкир Решетката Виси Складирање Кујна Домаќинство И Организатори

Мултифункционален ПункСлободен Хартија Пешкир Решетката Виси Решетката За Складирање Пигмент За Бања�

DEN 1.00
Страшно Црн Череп Цвет Туш Завеса Постави Водоотпорен Полиестер Ткаенина Бања Тоалет Капак Покритие Мат Дома Ноќта На Вештерките
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Страшно Црн Череп Цвет Туш Завеса Постави Водоотпорен Полиестер Ткаенина Бања Тоалет Капак Покритие Мат Дома Ноќта На Вештерките

1, Материјал : завесата За Туширање е полиестерско влакно; комплетот За Подни подлоги е површина од полие

DEN 3.33
Комплет За Туширање Сет За Завеси За Туширање Комплет За Бања Додатоци За Бања Комплети Додатоци За Бања Комплет Комплети За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Комплет За Туширање Сет За Завеси За Туширање Комплет За Бања Додатоци За Бања Комплети Додатоци За Бања Комплет Комплети За

краток опис не е достапен висококвалитетни материјали : синозелената роза туш завеса е направена од наш

DEN 351.68
Шампон за полнење И Шишиња За Регенератор, Диспензер за Миење Тело За Регенератор за Шампон од 500 мл За Хотелска Бања, Пластични
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шампон за полнење И Шишиња За Регенератор, Диспензер за Миење Тело За Регенератор за Шампон од 500 мл За Хотелска Бања, Пластични

Карактеристики : 1 Комплет од три дела : шампон, гел за туширање и дозер за регенератор, секое шише со дис�

DEN 2.33