• Свеж
Белег Златен Девојки На Денот На Вљубените Картички

Белег Златен Девојки На Денот На Вљубените Картички

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Посакувам супер слатка некој близок Среќен Денот на Вљубените со Една од картичките во 4-пакет Овој Вљубените. Со прекрасно ретро дизајн На Златни Девојки и весела порака, има многу простор да напишете своја белешка внатре на вашиот сопруг, сопруга, момче, девојка, мајка, тато, сестра, брат, внук, внука, син, ќерка, колега или пријател. Без разлика дали ќе бидете заедно или разделени на 14 февруари, пријателите и семејството сигурно ќе ценат картичка од вас бидејќи ги слават оние што најмногу ги сакаат. Брендот Белег е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави, а прославите порадосни. Посакувам супер слатка некој близок Среќен Денот на Вљубените со Една од картичките во 4-пакет Овој Вљубените. Со прекрасно ретро дизајн На Златни Девојки и весела порака, има многу простор да напишете своја белешка внатре на вашиот сопруг, сопруга, момче, девојка, мајка, тато, сестра, брат, внук, внука, син, ќерка, колега или пријател. Без разлика дали ќе бидете заедно или разделени на 14 февруари, пријателите и семејството сигурно ќе ценат картичка од вас бидејќи ги слават оние што најмногу ги сакаат. Брендот Белег е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави, а прославите порадосни. Пакетот содржи четири картички во еден дизајн. Фолија акцентирани, умре-намалување на капакот карактеристики Роуз, Бланш, Дороти, И Софија, и пораката : "кога станува збор за големи односи . .". Внатре гласи : "ние сме златни.". Картичките за Денот на вљубените се со димензии 5" х 7.2" и доаѓаат со координативни пликови. Печатени на висококвалитетни хартиени залихи, еколошките честитки На Халмарк се направени со хартија од добро управувани шуми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Белешка честитка за Денот на вineубените
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Белешка честитка за Денот на вineубените

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

DEN 1.00
Белешка за белег на балон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Белешка за белег на балон

Краток опис не е достапен детали за производот : Празни картички за белешки имаат весел дизајн на бел ба�

DEN 95.68
Белешка благодарам картичка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Белешка благодарам картичка

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

DEN 143.68
Халмарк секојдневна картичка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Халмарк секојдневна картичка

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

DEN 127.84
Sonic Boom Благодарам белешки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Sonic Boom Благодарам белешки

Бидете сигурни да им се заблагодарите на вашите гости со тематски благодарници! Овој пакет вклучува осу

DEN 2.00
Papersong Premium размислувајќи за вас картичка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Papersong Premium размислувајќи за вас картичка

Дозволете некој да знае дека размислувате за нив со совршена картичка од Papersong! Papersong нуди премиум чести�

DEN 143.20
Белешка честитка за симпатија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Белешка честитка за симпатија

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

DEN 63.84
Белешка честитка за симпатија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Белешка честитка за симпатија

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

DEN 1.67